Od roku ją sprzedają.
taka nędza…
![]()
kolor brzydki ![]()
te halogeny jak w 126p to niezly tuning
Wg mnie te halogeny to oryginał - serio mówie ![]()
o ale za to tą http://allegro.pl/show_item.php?item=49982666
Adam licytuje - poszedł grubo po bandzie ![]()
Zgadza się te halogeny to orygiał.
Dokładnie
Do tego spoilera takie tylko były.
![]()
nie za fajne ![]()
normalne lata 70-te ![]()
A co do opisu tej 6 to moim zdaniem jest jednym z grosdzych i nie prawdziwych, począwszy od recaro przez zmianę wszystkiego włącznie z paskiem, a kończywszy na sprzedaży z bólem
Na niemieckich blachach po ekspertyzach bo potrzeba kasy, a nie ma określenia konkretnej kwoty
Człowiek zaczynając licytację nie wie na co się pisze ![]()
Tez tak uwzam, typowy handlaz, gadke z wymienionym paskiem i filtrem przeciwpylowym zkopiowal z innych przez siebie sprowadzonych samochow, zwazywszy , ze nie ma minimalnej a aukcja odstrasza to moze nie najdrozej pojdzie, tylko trzeba by ja dokladnie obejrzec.
A pozatym jak znam zycie to jakby miala byc za tania to gosc i tak podbije cene z innego konta.
Ta zielona stoi w poznaniu na sprzedaz od lipca. Ogladalem ja jeszcze przed kupnem swojej. Wtedy cena byla 15kzl. Trzeba przyznać ze ma bardzo ladna, jasna skore w srodku. Gosc mial na sprzedaz jeszcze 628 - ta juz sprzedal.