635 csi '77

Od roku ją sprzedają.

taka nędza… :question: :question:

kolor brzydki :face_with_rolling_eyes:

te halogeny jak w 126p to niezly tuning

Wg mnie te halogeny to oryginał - serio mówie :sunglasses:

o ale za to tą http://allegro.pl/show_item.php?item=49982666
Adam licytuje - poszedł grubo po bandzie :stuck_out_tongue:

Zgadza się te halogeny to orygiał.

Dokładnie :exclamation: Do tego spoilera takie tylko były.

:open_mouth:
nie za fajne :confused:

normalne lata 70-te :wink:
A co do opisu tej 6 to moim zdaniem jest jednym z grosdzych i nie prawdziwych, począwszy od recaro przez zmianę wszystkiego włącznie z paskiem, a kończywszy na sprzedaży z bólem :face_with_rolling_eyes: Na niemieckich blachach po ekspertyzach bo potrzeba kasy, a nie ma określenia konkretnej kwoty :face_with_rolling_eyes: Człowiek zaczynając licytację nie wie na co się pisze :confused:

Tez tak uwzam, typowy handlaz, gadke z wymienionym paskiem i filtrem przeciwpylowym zkopiowal z innych przez siebie sprowadzonych samochow, zwazywszy , ze nie ma minimalnej a aukcja odstrasza to moze nie najdrozej pojdzie, tylko trzeba by ja dokladnie obejrzec.

A pozatym jak znam zycie to jakby miala byc za tania to gosc i tak podbije cene z innego konta.

Ta zielona stoi w poznaniu na sprzedaz od lipca. Ogladalem ja jeszcze przed kupnem swojej. Wtedy cena byla 15kzl. Trzeba przyznać ze ma bardzo ladna, jasna skore w srodku. Gosc mial na sprzedaz jeszcze 628 - ta juz sprzedal.