jak to zwykle u kaliny, do pierwszego dzwona wszystko wygląda zajebiście ![]()
Heheh . Macias wykrakłes wczoraj siadło bokiem w latarnie
Ale kupimy spreja bedziemy malowac ![]()
jak to zwykle u kaliny, do pierwszego dzwona wszystko wygląda zajebiście ![]()
Heheh . Macias wykrakłes wczoraj siadło bokiem w latarnie
Ale kupimy spreja bedziemy malowac ![]()