błotnik

NO MAM WRESZCIE TEN BŁOTNIK

Czy błotnik przed 82 róznił sie od tego pózniejszego
Cos nie gra , długosc sie zgadza , ale" przetłoczenie na bocznej powierzchni" jest inne
, no i wyciecie na kirunek tez mniejsze :frowning: :frowning:

kupiłem w ciemno i zonk

Byly 3 rodzaje blotnikow ale kierunki z tego co wiem wszystkie takie same przez 14 lat produkcji :astonished:

były trzy rodzaje błotników:

  1. małe nadkole które niedochodzi do rantu - brak mocowania rynienki - rok prod 76-82. (wszystkie e24 na zawiasie e12)
  2. małe nadkole które nie dochodzi do rantu - jest mocowanie rynienki rok prod 82-09/83.
  3. duże nadkole które dochodzi do rantu i jest mocowanie rynienki rok prod 09/83 - 89.
    Tak to sobie wykombinowałem, metodą porównawczą :sunglasses:

U mnie w obydwu dochodza do rantu a mam 12/1982

http://www2.e24-forum.de/nickpage.php?user=MILOSZ&sub=gal&pic=326

czyzby juz obydwa wymieniane :bulb:

Najnowszy błotnik ma jeszcze mocowanie siłowników maski.

ja doszedłem do takich wniosków - oglądając szóchy. np Kornaga ma 82 rok i ma błotniki odpowiadające temu co napisałem wyżej :sunglasses:

DAJĘ foty
http://img455.imageshack.us/img455/4239/hpim24038cw.jpg
http://img455.imageshack.us/img455/6946/hpim24059tf.jpg
http://img469.imageshack.us/img469/4361/hpim24083sd.jpg
http://img334.imageshack.us/img334/1592/hpim24107nf.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/6647/hpim24122jr.jpg
http://img451.imageshack.us/img451/8665/hpim24148gr.jpg
http://img451.imageshack.us/img451/3636/hpim24192xw.jpg

poogladajcie…i ???
w porównaniu z moją szuchą strasznie duze nadkole :astonished: :astonished:
długosc całego błotnikajest …prawie taka sama , lub taka sama. Ktos tam nabazgrał 8 ,ale to lipa..
fajny błotnik i naprawde stan idealny z wyjatkiem zamiecia w okolicy migacza, …a własnie i na kierunek mniejsze wyciecie niz w mojej 83r.

jak obejzycie piszcie cos :question: :question: :question:

jeszcze cos przetłoczenie na wysokosci paska jest odwrotne niz w mojej

Moim zdaniem to nie jest w ogole blotnik do E24

no…chyba e-24 nie , ale BMW tak :astonished: :question: , tylko które???

e28

e23

nie wiem zgaduję :flushed:

http://bmw-orr.org/historia/E28_bok.jpg

chyba nie … duzo krótszy blotnik i kierunki w innym miejcsu

No boje sie zapytac ile zaplaciles, ladne uzywki do E28 chodza po 50zl a do E24 zwykle zaczynaja sie od 600 - 800zl …

spoko 100 zł
:grinning:

to nie jest e-28, e-23,

ama ktos “pod ręką” e-23 long ??? :bulb: