NO MAM WRESZCIE TEN BŁOTNIK
Czy błotnik przed 82 róznił sie od tego pózniejszego
Cos nie gra , długosc sie zgadza , ale" przetłoczenie na bocznej powierzchni" jest inne
, no i wyciecie na kirunek tez mniejsze
![]()
kupiłem w ciemno i zonk
NO MAM WRESZCIE TEN BŁOTNIK
Czy błotnik przed 82 róznił sie od tego pózniejszego
Cos nie gra , długosc sie zgadza , ale" przetłoczenie na bocznej powierzchni" jest inne
, no i wyciecie na kirunek tez mniejsze
![]()
kupiłem w ciemno i zonk
Byly 3 rodzaje blotnikow ale kierunki z tego co wiem wszystkie takie same przez 14 lat produkcji ![]()
były trzy rodzaje błotników:
U mnie w obydwu dochodza do rantu a mam 12/1982
http://www2.e24-forum.de/nickpage.php?user=MILOSZ&sub=gal&pic=326
czyzby juz obydwa wymieniane ![]()
Najnowszy błotnik ma jeszcze mocowanie siłowników maski.
ja doszedłem do takich wniosków - oglądając szóchy. np Kornaga ma 82 rok i ma błotniki odpowiadające temu co napisałem wyżej ![]()
DAJĘ foty
http://img455.imageshack.us/img455/4239/hpim24038cw.jpg
http://img455.imageshack.us/img455/6946/hpim24059tf.jpg
http://img469.imageshack.us/img469/4361/hpim24083sd.jpg
http://img334.imageshack.us/img334/1592/hpim24107nf.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/6647/hpim24122jr.jpg
http://img451.imageshack.us/img451/8665/hpim24148gr.jpg
http://img451.imageshack.us/img451/3636/hpim24192xw.jpg
poogladajcie…i ???
w porównaniu z moją szuchą strasznie duze nadkole
![]()
długosc całego błotnikajest …prawie taka sama , lub taka sama. Ktos tam nabazgrał 8 ,ale to lipa..
fajny błotnik i naprawde stan idealny z wyjatkiem zamiecia w okolicy migacza, …a własnie i na kierunek mniejsze wyciecie niz w mojej 83r.
jak obejzycie piszcie cos
![]()
jeszcze cos przetłoczenie na wysokosci paska jest odwrotne niz w mojej
Moim zdaniem to nie jest w ogole blotnik do E24
no…chyba e-24 nie , ale BMW tak
, tylko które???
e28
e23
nie wiem zgaduję ![]()
http://bmw-orr.org/historia/E28_bok.jpg
chyba nie … duzo krótszy blotnik i kierunki w innym miejcsu
No boje sie zapytac ile zaplaciles, ladne uzywki do E28 chodza po 50zl a do E24 zwykle zaczynaja sie od 600 - 800zl …
spoko 100 zł
![]()
to nie jest e-28, e-23,
ama ktos “pod ręką” e-23 long ??? ![]()