Co sądzicie o tym ??

Jaka to BMW-scena :question: pójdę kupię i powiem, a może jak się uda to zrobię szybki skan, tylko, że mam czarno/biały skaner… :confused:

Kuba ta gazeta bardzo zadko wychodzi na naszym rynku po polsku (mi udalo sie kupic tylko 2 numery) no chyba ze mowa o tej z epiku, ale tam sa tylko nie w naszym jezyku :sunglasses:

Auto scena nie wychodzi w ogóle po polskiemu chyba… :bulb: Mówimy o wersji deustche :sunglasses:

Jest takie czasopismo BMW-SCENE - jest miesięcznik w języku niemieckim - można go kupic m.in. w EMPIKU kosztuje ok 20zł

:bulb: o to właśnie choziło… :wink:
Mareczku podaj jeszcze jaki miesiąc ze zdjęciem 20 cali na 6 :face_with_rolling_eyes:

Nie no - kiedyś przynajmniej 2 nr - były w wersji polskiej BMWScene i VWScene - ale drogie to w sumie było i pewnie - została tylko wersja oryginalna niemiecka - A w ogóle w tej BMW scene to nic szczególnego nie było - pokazywali jak kolesie z niemiec się bawią - nic oryginalnego - masa 3, 5 we wszystkich wersjach ---- a tą 6 na 20` to bym zobaczył