Coś do otwierania ;)

http://www.auto-key.com/pages/catalog/auto.htm

Co ci ruscy nie sprzedają - zestawy do samodzielnego otwierania czyichś autek :wink:

a jak to kupić :question: :laughing:

http://zieh-fix.com/Shop/de/dept_5.html - i troche lepszy lingłicz - i ceny :wink:

Zajefajne zabaweczki…

tylko weź i wydaj dla zabawy 500 ojro… :face_with_rolling_eyes:

Szybko się zwróci jak otworzysz “coś” i sprzedaż po promocji :wink:

lipa, w tych zesatwach nie ma otwieraczy do konserw i butelek z kapślorami :laughing:

Ale też sprzedają nasz oryginalny prodókt - WD-40 (na samym dole) :wink:

eeee slabo - nie maja bulbulatora apsztyfikatorowego z przyczlapkami na skretnych kanarkach :wink: