Irko otworzylbys nowy temat dotyczacy zlotu w Czechach…
Napisal bys cos wiecej o terminie, miejscu, kosztach, i czy w ogole jestesmy zaproszeni i na jakich zasadach?? Ani sie obejrzymy a juz bedzie maj a w swietle naszego zlotu na mazurach zaczynam sie coraz bardziej napalac na wasz…
Jako czlonka bmw klubu obcego panstwa mnie interesuje zycie innego klubu. No niestety
troche mowie po polsku a dlatego sie wpakowalem na wasze forum. Przepraszam!
Moze mi ktos odpowie na pare pytan?
Ile jest rejestrowanych klubowiczow?
Ile razy do roku robicie spotkania?
No więc tak.
Nasz “klub” nie jest jeszcze sformalizowany prawnie. Na razie jest to klub internetowy. Podstawą klubu jest u nas Strefa Klubowa na forum do której zaproszeni zostają użytkownicy forum pojawiający się na zlotach i są akceptowani przez pozostałych.
Obecnie po tzw. “redukcji” w strefie klubowej jest 28 klubowiczów. W ciągu roku organizujemy główny zjazd organizowany gdzieś na terenie Polski oraz spotkanie w maju na początek sezonu w Toruniu i zakończenie sezonu około września w Koszalinie.
w naszym klubie jest kolo 50tiu czlonkow, robimy cztery zloty do roku w roznych czestiach Czech. Jest tak, ze sie domuwimy na koncu sezonu(w pazdierniku) kdzie beda spotkania w nastepnym roku a clzonek z tej okolicy wszycko zalatwi. W tym roku piersza kolej moja a mojego kumpla Martina.
Wasze forum jest super!!! Nasze jest martwe. Ciesze sie ze moge czytac na waszych www.
Organizują się lepiej, ale czy mają więcej szuch, to bym polemizował… Większość E24 które naprawiam, są właścicieli, których nie ma na forum i nie są zainteresowani integrowaniem się… Polacy to skomplikowany naród