Dziwne wycie skrzyni na jedynce:(

Ruszałem, wbiłem jedynkę, i skrzynia dziwnie zawyła, wbiłem dwa cisza, trzy cisza.
Zatrzymałem się, znowu jeden tym razem cisza, ale teraz byłem się przejcheac i wycie się powtórzyło.
Olej mam świerzy, skrzynia była jakieś pół roku temu uszczelniana, jest sucha.
Co się dzieje :frowning:
A może zmienić olej? Na jakim jeździcie?

u mnie zaczęło wczoraj wyć na dwójce :face_with_rolling_eyes:

Wymienie olej na Valvoline, bo mam taki w silniku i jest rewelka, i wleje ceramizer, może ją uleczy jak pisze producent, jak nie to dniówka z głowy i wstawiam inną skrzynie :grinning: