e23 700kkm przelotu :O

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?p=79582#79582

700 000 tysi to jeszcze njic przy mojej e23 z 1979 roku ktorej nie mam juz od jakis 5 lat a miala przelatane ponad 1 000 000 :exclamation: jak sie z nia rozstawalismy jeszcze dalo rade nia kapcia spalic :wink:

o fuck, banka kilosow… fullrespect… to jest jakosc marki!

U nas w firmie niezagazowane M30 jezdzone na dlugich trasach robily zwykle okolo 600 - 700 tys km, oczywiscie takie detale jak wymiana uszczelniaczy zaworowych … itd to byl w miedzyczasie mus.