bardzo prosilbym o jakies fotki jak podswietlona jest deska w e23 a szczegolnie zegary.. chodzi mi o model z 84 roku czyli te nowsze zegary
są 2 żarówi od góry na rysunku numer 12/ 13BULB 12V 3W
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=6571&mospid=47177&btnr=62_0281&hg=62&fg=05
to są zwykłe postojówki w takich dwóch plastkowych wkrętach u góry licznika jak wyjmiesz zegary to u góry je bardzo dobrze widać ![]()
prosilbym o real fotki z podswietleniem deski. dziekuje za cenne odpowiedzi ale chcialbym zobaczyc jak to wyglada.
Odkręcasz trzy wkręty na górze zegarów, następnie odchylasz zegary i widzisz dwa pokrętła. Odkręcasz i wymieniasz żaróweczki. Żadna filozofia :pa:
foty z phonu ale moze wystarczy
to sa moje zegary. przed i po wymianie tarcz na białe
moze i sie niektórym niepodoba ale o gustach sie nie dyskutuje podobno ![]()
pozdrawiam Łukasz
nie przystoi do e23 troche ![]()
mam jeszcze takie do 260