[Elektryka]Tempomat wariuje

Mam kłopot z moim tempomatem. Jego stan ,normalny’’ to nie działanie.
Lecz czasem ożywa, można go włączyć, lecz po kilku kilometrach puszcza :frowning:
I potem już nie żyje, co ciekawe jeśli wyjmie się zegary i odepnie tą zieloną (chyba nie pamiętam może niebieską bo są dwie) wtyczkę i założy zegary to schemat się powtarza, tzn pochodzi sobie, i nagle koniec i do następnego odłączenia wtyczki z zegarów nie chodzi.
Mam dwa podejrzenia:

  1. Jednostkę sterującą za głośnikiem zalała woda, bo jest za głośnikiem lewym koło jednostki BC, a BC nie żył właśnie z powodu dostawania się tam wody przez małą dziurkę :frowning:
    (obecnie zaspawaną ale to inna historia)
    2)Baterie w liczniku, może jakoś na chwilę ożywają, i wtedy działa, ale czy one mają coś do tempomatu, czy ktoś już z nim walczył :question:
    Za wszelkie rady z góry :piwko:

Witam
U mnie dzieje sie to samo , wymieniłem baterie w liczniku i nic nie pomogło :neutral_face:

No to zostaje opcja nr jeden czyli zepsuty moduł :frowning: :frowning:
A zdobycie używki będzie mega ciężkie, bo BC szukałem pół roku, od Miłosza kupiłem:)
Chyba że jeszcze ktoś ma jakieś koncepcję i pomoże :grin:
Poczekamy :wink: