Felgi do mojej 6

Witam, ostatnio pisałem o lampach których nie zmienie zostane przy orgyginalnych, teraz mam pytanie o felgi,które będą pasowały wizualnie a może ma ktoś jakieś fajne do zaoferownia, to już będzie ostatnia zmiana w tym roku, jeszcze tylko lakier i w droge.

http://moto.allegro.pl/item186718564_felgi_barracuda_velvet_chrom_8_5x18_f_vat.html
http://moto.allegro.pl/item185594321__komplet_felg_alpina_bmw_e39_e38_18_.html

jeśli już muszę wybierać między tym co wrzuciłeś, to na pewno nie nr 1 :confused:

no ja bym sie tez tych pierwszych na E24 wstydzil, a drugie mogly by byc tyle , ze 18 cali na 6… trzeba lubic, opony musza byc nizsze zeby srednica kola sie zgadzala. Ja bym na Twoim miejscu rozgladna sie za jakims ladnym klasycznym wzorem na dobrej markowej feldze rzedu 16-17 cali.

z tych 2 to alpinki 18… (btw nie bylo alpin z parapetem?).. pierwsze to kicha na rekina… poszukaj moze tez bbs’ow takich lub takich, albo schnitzerow

Dodatkowo na stronie http://www.6.com.pl/ pod zakladka “prasa i foto - nasze auta” mozesz zobaczyc jak 6 wyglada na roznych wzorach obreczy :bulb:

Swoja tez tam znajdziesz :sunglasses: na pieknych TRX’ach.

Pamietaj, ze 18 - calowe opony do 6 to juz dosyc spory wydatek (nie wspomne o TRX).
17" to jakies 2000 pln za dobra opone.

A co z zawieszeniem, jak już założe 18" to przydało by sie obnizyć troszkie auto oglądałem bilstein B12, czy bedzie dobre? Co radzicie :grinning:

do E24 dostępny jest “tylko” BILSTEIN B6 :smiling_imp:

Ok, a spręźyny obnizające? Gdzie dostane?

mogę ci zamówić sprężyny H&R - obniżenie 30 mm, koszt 1.580 pln

Ja znalazłem za 910 tez H&R tylko musze wysłać zapytanie czy to jest za 4sz. http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=82263 juz kiedys podawałem ta strone jest tam pare ciekawych produktow do 6

to jest cena raczej za jamex’y

No dobra jak założe sprezyny to co z amorkami zostają te same, a moze mozesz zamówic dla mnie komplet?

Jamexy to koszt ok 350-400zł… są/był wyprzedaże… Kiedyś znalazłem Vogtland bodajże za 800zł… Myślicie że mozna spokojnie od e28 kupować? Wg niektórych cenników , np. H&R są te same… a może to w katalogu Jamex były te same?

Proponuję poszukać innego wzoru felg :bulb:


moj nowy zakup :wink: 18’’ :stuck_out_tongue:

Zalew, są przepiękne, E23 będzie na nich wyglądała niesamowicie :grinning:
Ale jak ty będziesz jeździł po Warszawie, ja sobie nie wyobrażam jazdy nawet na 17 -stkach po Krakowie, pod względem dziur chyba jest podobnie :frowning:

bylem w krakowie tydzien temu - ta sama bajka. choc wwa to bardziej konkret dziury a krakow stala tarka :slightly_smiling_face:

jak ja kocham te felgi, aż nie mogłem sobie odmówic napisana dwóch słów - świetny zakup mimo iż są z E39 amm

e34, e32, e39, e38
te 18’’ konkretnie byly z e38, jezdzily na e32 a teraz beda jezdzic na e23 ;D prawie cala seria 7 zaliczona :wink:
a te 17’’ ktore sa teraz na moich osiach byly z e34.. nie wiem czy oba rozmiary chodzily w obu generacjach 5 i 7, w kazdym razie dlugo bmw trzymalo ten piekny wzor, szkoda ze zarzucili zamiast strzelic wieksze rozmiary na nowe serie :stuck_out_tongue_winking_eye:

[ Dodano: 25-05-2007, 19:29 ]
michal… alpinki 18’’ do kupienia masz http://moto.allegro.pl/item198937433_super_felgi_alpina_bmw.html

Nowy zakup :grinning: :grinning: :grinning: http://foto.onet.pl/f1ahs,2szdwgq1ddds,8lhm6,u.html