Witam, ostatnio pisałem o lampach których nie zmienie zostane przy orgyginalnych, teraz mam pytanie o felgi,które będą pasowały wizualnie a może ma ktoś jakieś fajne do zaoferownia, to już będzie ostatnia zmiana w tym roku, jeszcze tylko lakier i w droge.
no ja bym sie tez tych pierwszych na E24 wstydzil, a drugie mogly by byc tyle , ze 18 cali na 6… trzeba lubic, opony musza byc nizsze zeby srednica kola sie zgadzala. Ja bym na Twoim miejscu rozgladna sie za jakims ladnym klasycznym wzorem na dobrej markowej feldze rzedu 16-17 cali.
Ja znalazłem za 910 tez H&R tylko musze wysłać zapytanie czy to jest za 4sz. http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=82263 juz kiedys podawałem ta strone jest tam pare ciekawych produktow do 6
Jamexy to koszt ok 350-400zł… są/był wyprzedaże… Kiedyś znalazłem Vogtland bodajże za 800zł… Myślicie że mozna spokojnie od e28 kupować? Wg niektórych cenników , np. H&R są te same… a może to w katalogu Jamex były te same?
Zalew, są przepiękne, E23 będzie na nich wyglądała niesamowicie
Ale jak ty będziesz jeździł po Warszawie, ja sobie nie wyobrażam jazdy nawet na 17 -stkach po Krakowie, pod względem dziur chyba jest podobnie
e34, e32, e39, e38
te 18’’ konkretnie byly z e38, jezdzily na e32 a teraz beda jezdzic na e23 ;D prawie cala seria 7 zaliczona
a te 17’’ ktore sa teraz na moich osiach byly z e34.. nie wiem czy oba rozmiary chodzily w obu generacjach 5 i 7, w kazdym razie dlugo bmw trzymalo ten piekny wzor, szkoda ze zarzucili zamiast strzelic wieksze rozmiary na nowe serie