Jaka jest dopuszcalna grubosc tarcz dla e12 i e28? Ma ktos takie dane?
Po co dane
Tarcza posiada wpust na rancie, który wskazuje o dopuszczalnej grubości.
przy wymianie opon wezme je pod lupe:)
poza tym jesli tarcza nie jest zbyt skorodowana powinna byc na niej wybita minimalna grubosc podana w mm
zreszta tak na oko widac kiedy tarcza ma juz duzy rant i jest cienka to nadaje sie na smietnik ![]()