Znalazłem warsztat z Piaseczna który robi renowacje
http://www.classicservice.com.pl
ale rozumiem że nic nie pobije serwisu z Koszalina?
Znalazłem warsztat z Piaseczna który robi renowacje
http://www.classicservice.com.pl
ale rozumiem że nic nie pobije serwisu z Koszalina?
Czasem przejeżdźam, więc wstapię popytać…
super, to daj znać co to za jedni.
Oczywista
Bo to nawet nie chodzi o cenę, ale o jakość wykonania. Poza tym wszyscy potrafia opowiadać jcy to są specjaliści, ale jak się odbiera spręt i wytyka palcem, że coś jest źle zrobione, to znajdują 1000 powodów dla któryh nie dali rady ![]()
mówisz o serwisie z Koszalina? ![]()
mówisz o serwisie z Koszalina?
Teraz poszedłeś równo po bandzie ![]()
Chmm, Łyżwa grzebie w bombie
Nie wiem jak to się skończy… ![]()
Nie wiem jak to się skończy…
Piroman ![]()
jak by to Ania Kuby powiedziala stapa po cienkim gruncie ![]()
jak by to Ania Kuby powiedziala stapa po cienkim gruncie
Lodzie Marcinku, lodzie ![]()
ale ja specjalnie powiedzialem po gruncie a nie po lodzie bo Ania tak wlasnie mowila
dlatego mi to w pamieci utkwilo ![]()
ale ja specjalnie powiedzialem po gruncie a nie po lodzie bo Ania tak wlasnie mowila
dlatego mi to w pamieci utkwilo 8)
Jak zwykle temat sie rozpiął od renowacji po lodowy grunt ![]()
alleeeeooosssoooochoooozzzziiii ![]()
Adam, a byłeś tam w końcu ?
Adam, a byłeś tam w końcu ?
Jeszcze nie, ale bedę, bo sam jestem zainteresowany.
Adam jak wiesz zaczynam renowację i dobrze jakbym porozmawiał z facetem. Jakbyś chciał możemy tam razem podjechać. Co Ty na to?
Ja nie wiem, ale obstawiam, że z rozebraniem, wyspawaniem, lakierem, drobnymi częściami i robotą za to będzie około 14 - 15 tysi ![]()
Adam jak wiesz zaczynam renowację i dobrze jakbym porozmawiał z facetem. Jakbyś chciał możemy tam razem podjechać. Co Ty na to?
Pewnie, ze tak
Będziesz na obiadku niedzielnym ![]()
Oczywiście:) No to sobie tam porozmawiamy.
Oczywiście:) No to sobie tam porozmawiamy.
Super ![]()