http://www.classicservice.com.pl

Znalazłem warsztat z Piaseczna który robi renowacje

http://www.classicservice.com.pl

ale rozumiem że nic nie pobije serwisu z Koszalina?

Czasem przejeżdźam, więc wstapię popytać…

super, to daj znać co to za jedni.

Oczywista :exclamation: Bo to nawet nie chodzi o cenę, ale o jakość wykonania. Poza tym wszyscy potrafia opowiadać jcy to są specjaliści, ale jak się odbiera spręt i wytyka palcem, że coś jest źle zrobione, to znajdują 1000 powodów dla któryh nie dali rady :confused:

mówisz o serwisie z Koszalina? :wink:

Teraz poszedłeś równo po bandzie :wink:

Chmm, Łyżwa grzebie w bombie :face_with_rolling_eyes: Nie wiem jak to się skończy… :wink:

Piroman :question:

jak by to Ania Kuby powiedziala stapa po cienkim gruncie :wink:

Lodzie Marcinku, lodzie :wink:

ale ja specjalnie powiedzialem po gruncie a nie po lodzie bo Ania tak wlasnie mowila :grinning: dlatego mi to w pamieci utkwilo :sunglasses:

Jak zwykle temat sie rozpiął od renowacji po lodowy grunt :laughing:

alleeeeooosssoooochoooozzzziiii :question:

Adam, a byłeś tam w końcu ?

Jeszcze nie, ale bedę, bo sam jestem zainteresowany.

Adam jak wiesz zaczynam renowację i dobrze jakbym porozmawiał z facetem. Jakbyś chciał możemy tam razem podjechać. Co Ty na to?

Ja nie wiem, ale obstawiam, że z rozebraniem, wyspawaniem, lakierem, drobnymi częściami i robotą za to będzie około 14 - 15 tysi :sunglasses:

Pewnie, ze tak :exclamation: Będziesz na obiadku niedzielnym :question:

Oczywiście:) No to sobie tam porozmawiamy.

Super :exclamation: