jak w temacie - jaki płyn hamulcowy kupić?Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z płynami o podwyższonej temp. wrzenia?
Moja szóstka hamuje CASTROL’em Nie pamiętam jaką ma temperaturę wrzenia. Wiem, że Paweł stosuje płyn o podwyższonej temperaturze, ale jak się odezwie, to z pewnością napisze cóż to za płyn i jakie są wrażenia.