http://www.classicauto.pl/imprezy.html
ktoś się wybiera?? wyczytałem, że 150 zeta kosztuje udział i można pośmigać na torze ![]()
właśnie, właśnie… dobry pomysł, bo w ubiegłym roku termin tej imprezy pokrył się z naszym zlotem.
więc może tym razem zróbmy tak;
A - zlot w ostatni weekend lipca
B - zlot w tym samym terminie i wycieczka na tor, to niecałe 120 km od bełchatowa ![]()
co wy na to
![]()
ja to znalazłem przypadkiem i wrzuciłem
w sprawie terminów się nie wypowiadam bo za dużo mi się zmienia w życiu. plany na jutro to już zbyt wielkie wyzwanie. obiecuję że będę się starał dopasować do terminarza ustalonego na forum.
Ja jestem ZA
Tory wyscigowe obydwoje bardzo lubimy, tzn ja i 6 ![]()
a nawet we cztyry
to znaczy ja i moja 6 tysz ![]()
tyle ze sześć tam się teoretycznie niebardzo kwalifikuje.![]()
ale myślę że da się uzgodnić… ![]()
ale jest też specjalna klasa tylko dla BMW, niezależnie od wieku auta
- tak było przynajmniej w ubiegłym roku…
jak to się nie kwalifikuje?? te z przed 80 roku bez niczego, a nowsze to chyba tylko kwestia zgłoszenia się sądząc po tym co już jest dopuszczone ![]()
Przyjeżdzajcie
Ja będę na 100% ![]()
bo do kielc to masz rzut moherem
, wczoraj byłem w twoich stronach ![]()
Dokładnie
W moich stronach czytaj w Wiślicy czy w okolicach ??
trasa: kilce-busko-i dalej w dół ![]()
No to musiałeś jechać przez Wiślicę
trzeba było wstąpić
ale w Kielcach będę na bank ![]()
właśnie myślałem, żeby ci dać znać poprzez forum, ale miałem dwie godziny opóźnienia i nie miałem twojego tel.
Szkoda
zobaczyłbym bestyjkę iX a tu lipa>> mój numer jakby co 697-331-136 ![]()
nie piszcie tak o mojej 1/2 szuchy, bo się stanie legendą na forum ![]()
Witam,
Wszystkie e24 są zaproszone:)
Zawsze aktualne info: http://www.classicauto.pl/imprezy.html
Pozdrawiam
Piotr Życzyński
Classic Auto - Magazyn Prawdziwych Samochodów
Classic cars, youngtimer and classic sportscars magazine
www.classicauto.pl
BMW E12 528i 1979
Tatra 613 3.5 V8 1984
O cześć cossi. Jak tam tatra ![]()
tatra jest perfect, nazywam ją wschodnim brutusem:) jest wielkim pudłem na kołach z dużym motorem hehe
strasznie jara jeżdżenie takim bydlem, które pow.4000 obr dźwięczy niczym prosie;)
To ja zaprezentuję.
cossi jest człowiekiem z redakcji classic auto, który pojawił się na ostatnim rajdzie BGC w BMW E12 528i (bardzo ładny egzemplarz) i zajął czwarte miejsce w generalce.
W ostatnim numerze jest też artykuł o E12 w którym występuje jego 528i oraz 518 dobrze znana użytkownikom Mcars, czyli 5 Marcina,- pozwolę sobie na mały cytat- “(..) zarówno słabsze, jak i mocniejsze auto w rękach naszego “kierowcy testowego” Marcina, było w stanie wykonać te same spektakularne ewolucje na placu.” Znamy dobrze “ewolucje” Marcina. ![]()
Jeżeli organizatorem jest Piotr Życzyński, to nasze maleństwa mogą liczyć na dobre przyjęcie i szczególną uwagę. Powinniśmy wystawiś tam jakąś silną reprezentację. Macias chyba był chętny, myślę że któreś z remontowanych aut się zrobią do tego czasu… (a jak lepiej przetestować niż na torze.
)
Polecam
Pozdrowienia dla ekipy CA