kielce w lipcu

http://www.classicauto.pl/imprezy.html
ktoś się wybiera?? wyczytałem, że 150 zeta kosztuje udział i można pośmigać na torze :slightly_smiling_face:

właśnie, właśnie… dobry pomysł, bo w ubiegłym roku termin tej imprezy pokrył się z naszym zlotem.

więc może tym razem zróbmy tak;

A - zlot w ostatni weekend lipca
B - zlot w tym samym terminie i wycieczka na tor, to niecałe 120 km od bełchatowa :sunglasses:

co wy na to :question: :question:

ja to znalazłem przypadkiem i wrzuciłem :slightly_smiling_face: w sprawie terminów się nie wypowiadam bo za dużo mi się zmienia w życiu. plany na jutro to już zbyt wielkie wyzwanie. obiecuję że będę się starał dopasować do terminarza ustalonego na forum.

Ja jestem ZA :slightly_smiling_face: Tory wyscigowe obydwoje bardzo lubimy, tzn ja i 6 :wink:

a nawet we cztyry :arrow_right: to znaczy ja i moja 6 tysz :smiling_imp:

tyle ze sześć tam się teoretycznie niebardzo kwalifikuje.:frowning:
ale myślę że da się uzgodnić… :confused:

ale jest też specjalna klasa tylko dla BMW, niezależnie od wieku auta :sunglasses: - tak było przynajmniej w ubiegłym roku…

jak to się nie kwalifikuje?? te z przed 80 roku bez niczego, a nowsze to chyba tylko kwestia zgłoszenia się sądząc po tym co już jest dopuszczone :slightly_smiling_face:

Przyjeżdzajcie :grinning: Ja będę na 100% :sunglasses:

bo do kielc to masz rzut moherem :smiling_imp: , wczoraj byłem w twoich stronach :sunglasses:

Dokładnie :stuck_out_tongue: W moich stronach czytaj w Wiślicy czy w okolicach ??

trasa: kilce-busko-i dalej w dół :sunglasses:

No to musiałeś jechać przez Wiślicę :sunglasses: trzeba było wstąpić :wink: ale w Kielcach będę na bank :slightly_smiling_face:

właśnie myślałem, żeby ci dać znać poprzez forum, ale miałem dwie godziny opóźnienia i nie miałem twojego tel.

Szkoda :frowning: zobaczyłbym bestyjkę iX a tu lipa>> mój numer jakby co 697-331-136 :sunglasses:

nie piszcie tak o mojej 1/2 szuchy, bo się stanie legendą na forum :laughing:

Witam,

Wszystkie e24 są zaproszone:)

Zawsze aktualne info: http://www.classicauto.pl/imprezy.html

Pozdrawiam
Piotr Życzyński

Classic Auto - Magazyn Prawdziwych Samochodów
Classic cars, youngtimer and classic sportscars magazine
www.classicauto.pl

BMW E12 528i 1979
Tatra 613 3.5 V8 1984

O cześć cossi. Jak tam tatra :wink:

tatra jest perfect, nazywam ją wschodnim brutusem:) jest wielkim pudłem na kołach z dużym motorem hehe

strasznie jara jeżdżenie takim bydlem, które pow.4000 obr dźwięczy niczym prosie;)

To ja zaprezentuję.
cossi jest człowiekiem z redakcji classic auto, który pojawił się na ostatnim rajdzie BGC w BMW E12 528i (bardzo ładny egzemplarz) i zajął czwarte miejsce w generalce.
W ostatnim numerze jest też artykuł o E12 w którym występuje jego 528i oraz 518 dobrze znana użytkownikom Mcars, czyli 5 Marcina,- pozwolę sobie na mały cytat- “(..) zarówno słabsze, jak i mocniejsze auto w rękach naszego “kierowcy testowego” Marcina, było w stanie wykonać te same spektakularne ewolucje na placu.” Znamy dobrze “ewolucje” Marcina. :slightly_smiling_face:

Jeżeli organizatorem jest Piotr Życzyński, to nasze maleństwa mogą liczyć na dobre przyjęcie i szczególną uwagę. Powinniśmy wystawiś tam jakąś silną reprezentację. Macias chyba był chętny, myślę że któreś z remontowanych aut się zrobią do tego czasu… (a jak lepiej przetestować niż na torze. :slightly_smiling_face: )

Polecam

Pozdrowienia dla ekipy CA