kolo zamachowe 628 a 635

Sprzedalem znajomemu silnik 3,5L M30 1983 na Motronica, montuje go w miejsce 2,8L.

Skrzynia biegow zostaje ta co byla, wiadomo , ze trzba wiercic dziury na czujniki bo byl L-Jet, ale jak z kolem zamachowym?? czy to z 2,8 ma identyczne parametry i czy jest na nim to co potrzebne do czujnikow Motronica??

W woli wyjasnienia silnik 3,5 jezdzil w automacie a przelozony bedzie do auta z manualem.

Koło będzie pasować lecz na pewno jest bez magnesików do czujników.

No o to mi wlasnie chodzi - czyli magnesikow nie ma :frowning:

Sa one integralnym czy przekladalnym elementem kola??

Nie wiem, ale myślę, że lepiej kupić koło od motronika. Ja już nie mam, bo sprzedałem razem z obudową sprzęgła gdzie znajdują się otwory na czujniki.

Czujniki na kole zamachowym są przyspawane :cry: i stanowją jedną całość.

Bede w Koszalinie pod koniec tygodnia - nie macie tam czasem takiego kola do motronica ??

Poszukamy…

Co masz Adaś na myśli pisząc o obudowie sprzęgła gdzie znajdują się otwory na czujniki? Czujniki znajdują się w kołnierzu skrzyni.. zatem? :face_with_rolling_eyes:

Mial napewno na mysli skrzynie z odkrecanym dzwonem GETRAG 265 lub 262CR , tak sadze :bulb:

Tak :bulb: