Sprzedalem znajomemu silnik 3,5L M30 1983 na Motronica, montuje go w miejsce 2,8L.
Skrzynia biegow zostaje ta co byla, wiadomo , ze trzba wiercic dziury na czujniki bo byl L-Jet, ale jak z kolem zamachowym?? czy to z 2,8 ma identyczne parametry i czy jest na nim to co potrzebne do czujnikow Motronica??
W woli wyjasnienia silnik 3,5 jezdzil w automacie a przelozony bedzie do auta z manualem.