kto nie ma zagarka bmw?

jest sobie taki wielofunkcyjny programik
http://vapaa.dc.inet.fi/~rainy/index.php?pn=projects&project=rainmeter
dajacy na pulpit zegarek, wykresy aktywnosci kompa i jakiestam pierdoly… i generalnie chodzi o to, ze jest sobie do niego pewien skin robiacy taki oto zegarek :slightly_smiling_face:
http://www.customize.org/details/37870

ja sie jaram, siedzi mi na pulpicie i sobie chodzi :slightly_smiling_face:
to co chlopaki, “ktora godzina”? :slightly_smiling_face:

ale nieda sie wyłączyć tego denerwującego paska :smiling_imp:

pewnie ci chodzi o pierwotny widok programu..
prawy klawisz i w menu ‘config’ znajdz co jest zahaczone oprocz bmw (nie pamietam jak sie ta pozycja nazywa)