pedzac po autostradzie okolo 190 km/h cos jakby mocno szumialo mi nad glowa i chcialem zobaczyc czy mam dobrze zamkniete okno i najpierw je uchylilem ok 3cm po czym nie moglem zamknac bo podcisnienie wyssalo je na zewnatrz i nie pasowalo w uszczelke
pobladlem z wrazenia, musialem zwolnic i otworzyc dach i dopiero po tym wskoczylo w swoje miejsce
tragedia
tez tak macie
tak sie balem o szybe ze z drugim oknem nie probowalem - oczywiscie mowa o przodzie
odwaznys przy 200 szybe otwierac
Juz powyzej 160km/h okna nie zamnkna mi sie szczelnie tylko swiszcza, musze zwolnic, otworzyc jeszcze rasz zamknac i dopiero sie rozpedzic, ale fizycznie do gory wyjedzie.
czyli to normalne, u mnie tez do gory jedzie tylko ja “odciaga” na zewnatrz. Zdziwilo mnie to bo w zadnej poprzedniej bmw tak nie mialem. No ale poprzedniczki mojej 6 mialy normalne drzwi z ramkami i tam szyba jest prowadzona od poczatku do konca.
Może ktoś ma doświadczenia jak wyregulować te szyby. U mnie już przy 80-100km/h jest już straszny szum. Czy to kwestia regulacji samych szyb na prowadnicach, czy może całych drzwi. A może to kwestia już uszczelek które nie są pierwszej nowości.
Wojtek
trzeba pokombinowac na poczatek z sama szyba co nie jest latwa sprawa
ale i tak pewnie beda swiszczec ale dopiero tak przy 140/160 to juz chyba norma ![]()
zerknij na stan uszczelki dachu w okolicach lusterka…, na pewno wygląda jakby zaatakowało ją stado gryzoni ![]()
jezeli uszczelke masz dobra to sprawdz drzwi, musza sie zamykac nie jak od stodoly tylko z takim odglosem jak w filmach i pasowac z linia auta, a dopiero potem wez sie za szybke, bardzo ladnie sie reguluje w kazda strone i jak pocwiczysz na jednych drzwiach to drugie zrobisz w moment
i to jest czego się boję po remoncie…
elementów, ktore mogą nie pasować może być znacznie więcej… ![]()
eee tam tu sie podetnie tam podpiluje i napewno sie jakos spasuje
zreszta Kuba Twoja 6 i tak bedzie na ostroroga to my Ci juz tam wszytsko spasujemy ![]()
ja otwieralem szyber i szybe jedna przy 240
ale nie w 6
i do tego robil to kolega ja trzymalem zembami kiere:P
do tego kolega sie zalozyl ze przy 200 wystawi glowe i wystawil tyle ze nabierajac wczesniej powietrza i w okularach do nart
wygladal spoko ,glowa przy samym tyle dachu zeby mu jeje nie rozwalilo
zaklad wygral bo to bylo o 200 zl ![]()