Lista potrzebna mi jest do wstępnego choćby rekonesansu miejsca, ośrodka w którym zorganizujemy zlot (ilość osób, miejsc na parkingu etc.).
Prosze potraktować poważnie niniejszą listę i choć nie będzie tak do końca oczywiście nas zobowiązywała prosze o przemyślenie odpowiedzi zanim ją napiszecie.
Proszę równiez o nie zaśmiecanie wątku i prowadzenia dyskusji w innych przeznaczonych do tego wątkach. Tu się tylko zapisujemy!
Proszę o zapisywanie w następującej formie:
Tommy / 1 os. / pt, so, nie
gdzie: nick mówi o tym, że jedziemy swoim autem, ilość osób - to liczba osób które przyjadą autem klubowicza, a skróty dni oznaczaja oczywiście na jak długo chcemy zostać.
prognozy wygladaja optymistcznie tylko wlasnie trzeba jeszcze dotrzec do tych wszystkich nie majacych dostepu do netu tak jak wczesniej napisali chlopaki…
Troche wypadłem z tematu, a o jaki wyjazd chodziło w tym poscie. Panowie 20 aut to spora frekfencja, chciałbym być takim optymistą, chwilowo wszystkie znaki na nibie wskazują że ja pojawie się na wszystkich spotach