Majówka

Mam pytanko czy ktoś może napisac w tym wątku co i jak?
Myślę, że mógłbym wpaść ale nie wiem kiedy jak i co…

No i kto będzie?

też mam taki plan, ale absolutnie nie znam jakichkolwiek szczegółów :question: :question: :question:

7 maja Toruń rano :sunglasses: memory fajf-siara-i wszystko jasne :laughing:

No ale jakieś noclegi, namioty… nie wiem.
Czy jednodniowa impra|?

Dwa dni i jedna noc, ja nocować będę w szóstce inni też, albo w namiotach…

to jest impreza jednodniowa - szczegóły www.bmwmpowerclub.com.pl :sunglasses:
Z Koszalina ekipa na pewno się zjawi :exclamation:

…to ja nie jadę :wink:

mam nadzieję, że to wersja oficjalna :grinning:

http://bmw.isp.net.pl/zloty/maj2005/program.html

zglaszamy swoj przyjazd zeby nam miejscowe zaklepali?

Mareczku, czy jest możliwe abyście jak zwykle zarezerwowali kawałek placyka dla 6 :question: To uprości sprawę i zrobimy sobie w bagażnikach jak zwykle grilika :wink:
Ja też jadę, nie wiem jak zwykle jak i z kim, ale PKP nie strajkuje :bulb:

a kto się pisze na palenie gumy?

:face_with_rolling_eyes: może bokej :question:

No bo kto inny? :grinning:

mysle ze tam chetnych do palenia laczka bedzie wielu :sunglasses: tyle ze niewielu bedzie to robic pewnie 6…

stawiam browar, że max jedna :wink:

Miejsce jest zarezerwowane w tym samym miejscu co rok temu na 10-12 aut.

nareszcie męska decyzja :wink:
A wie ktoś może jak jest jak sięktoś uprze nocować :question: Będą na noc wyrzucać :question:
Gadałem sobie z Adasiem i wymyśliliśmy, że może gdzieś się zabiwakujemy na bliskich mazurach na jedną nockę… :bulb:

To już prędzej zapraszam do Międzyzdrojów - gdzie będę z babą na zesłaniu… :frowning:
Niestety z majówki dla mnie nici.

a czy może mógł by mnie ktoś uświadomić dokładniej jak was znaleźć :question: :exclamation: i czy brać namiot, czy macie może jakiś inny pomysł na nockę :question: :question:

p.s.
a jak jest z wiazdem na teren?

Kiedy bedziesz Tommy w Miedzyzdrojach?? Bedziesz E24?? Ja sie tam niezadko krece.