Mam pytanko czy ktoś może napisac w tym wątku co i jak?
Myślę, że mógłbym wpaść ale nie wiem kiedy jak i co…
No i kto będzie?
Mam pytanko czy ktoś może napisac w tym wątku co i jak?
Myślę, że mógłbym wpaść ale nie wiem kiedy jak i co…
No i kto będzie?
też mam taki plan, ale absolutnie nie znam jakichkolwiek szczegółów
![]()
7 maja Toruń rano
memory fajf-siara-i wszystko jasne ![]()
No ale jakieś noclegi, namioty… nie wiem.
Czy jednodniowa impra|?
Dwa dni i jedna noc, ja nocować będę w szóstce inni też, albo w namiotach…
to jest impreza jednodniowa - szczegóły www.bmwmpowerclub.com.pl ![]()
Z Koszalina ekipa na pewno się zjawi ![]()
…to ja nie jadę ![]()
mam nadzieję, że to wersja oficjalna ![]()
http://bmw.isp.net.pl/zloty/maj2005/program.html
zglaszamy swoj przyjazd zeby nam miejscowe zaklepali?
Mareczku, czy jest możliwe abyście jak zwykle zarezerwowali kawałek placyka dla 6
To uprości sprawę i zrobimy sobie w bagażnikach jak zwykle grilika ![]()
Ja też jadę, nie wiem jak zwykle jak i z kim, ale PKP nie strajkuje ![]()
a kto się pisze na palenie gumy?
może bokej ![]()
No bo kto inny? ![]()
mysle ze tam chetnych do palenia laczka bedzie wielu
tyle ze niewielu bedzie to robic pewnie 6…
stawiam browar, że max jedna ![]()
Miejsce jest zarezerwowane w tym samym miejscu co rok temu na 10-12 aut.
nareszcie męska decyzja ![]()
A wie ktoś może jak jest jak sięktoś uprze nocować
Będą na noc wyrzucać ![]()
Gadałem sobie z Adasiem i wymyśliliśmy, że może gdzieś się zabiwakujemy na bliskich mazurach na jedną nockę… ![]()
To już prędzej zapraszam do Międzyzdrojów - gdzie będę z babą na zesłaniu… ![]()
Niestety z majówki dla mnie nici.
a czy może mógł by mnie ktoś uświadomić dokładniej jak was znaleźć
i czy brać namiot, czy macie może jakiś inny pomysł na nockę
![]()
p.s.
a jak jest z wiazdem na teren?
Kiedy bedziesz Tommy w Miedzyzdrojach?? Bedziesz E24?? Ja sie tam niezadko krece.