Szanowne Panie i Szanowne Pany
Zapraszam wszystkich na wypaśną imprezkę w terminie 08.12.2006 (tak się składa że to piątek). Adres: Warszawa ul. Chełmska 19/21 klub QLALA godz. od 19.00. Impreza zamknięta więc można robić siare Wszystkie ludzie które na Barbórkę jadą niech przebukują bilety żeby w piątek wieczorem już być na miejscu :). Spanko się zorganizuje - tylko sygnał proszę.
Jak się uda impreza połączona zostanie z Kuby Imprezą Urodzinowa - no wtedy to ja nie ręczę co się będzie działo…
Zapraszam!
Gorg
PS
Piwo i żarcie do wyczerpania zapasów - kto pierwszy ten lepszy