MEGA EXSTRA IMPREZA!!! :)

Szanowne Panie i Szanowne Pany :slightly_smiling_face:
Zapraszam wszystkich na wypaśną imprezkę w terminie 08.12.2006 (tak się składa że to piątek). Adres: Warszawa ul. Chełmska 19/21 klub QLALA godz. od 19.00. Impreza zamknięta więc można robić siare :slightly_smiling_face: Wszystkie ludzie które na Barbórkę jadą niech przebukują bilety żeby w piątek wieczorem już być na miejscu :). Spanko się zorganizuje - tylko sygnał proszę.
Jak się uda impreza połączona zostanie z Kuby Imprezą Urodzinowa - no wtedy to ja nie ręczę co się będzie działo…
Zapraszam!
Gorg

PS
Piwo i żarcie do wyczerpania zapasów - kto pierwszy ten lepszy :slightly_smiling_face:

a ja bede we Wrocku :frowning: znowu mnie wszystko ominie…

ty to robisz specjalnie chyba… :grin:

no właśnie… taki złośliwiec ze mnie :frowning: tylko bym sobie na złość robił… :\

a co to za impreza. bo bym gdzieś na piwko wyskoczył

Ja ruszam na barborke dopiero w piatek wieczorem, wiec jak zajade to raczej tylko moge obejzec dogorewajace zwloki.

Andrzejki! i Kubki! Impreza przed Barbórkowa.

Wyrusz po południu i będzie jak trzeba…

Bede prawdopodobnie pelnym E28, wprawdzie to tez milosnicy rekinow ale nie bede sie pchal na impreze z taka obstawa. Mimo wszystko milej zabawy zycze.