Mój tysięczny post

Cóż - stało się - jestem wzruszony :cry: - z góry dziękuję za gratulacje i życzenia :laughing:

:astonished: No wiedzę, że kolega goni peleton :exclamation: Gratuluję i przyznaję ofcjalnie tytuł, o ile pamiętam, KNP :exclamation: :exclamation: :exclamation:

co za skromnosc :laughing: mamy KNP :wink:

skromność przede wszystkim :wink: - a peleton ucieka :wink:

my nie uciekamy tylko pracujemy nad dobrą średnią :laughing:

Dokładnie :exclamation: równowaga musi być…

jak się naszą trójkę odejmie to się okaże, że połowa forum znika :laughing:

No prawie połowa :wink:

ciiii, cierpliwości, poza tym dołożymy Pawła lub Marcina i jest ponad :laughing:

to teraz widac kto najwiecej pisze o jakis pierd… i zasmieca nam forum :laughing:

dobra, Marcina nie liczymy, liczymy Pawła :laughing: Marcin ma jakieś obiekcje - też jest w czołówce śmiecących :wink:

Czyli śmiecimy – ale statyskiki rosną :sunglasses:

wiedzialem ze tak sie to dla mnie skonczy :laughing:

każdy śmieci tylko kwestia ile :wink: Na czołówkę padło, że najwięcej i ni cholery nie wiem czemu :face_with_rolling_eyes: