Cóż - stało się - jestem wzruszony
- z góry dziękuję za gratulacje i życzenia ![]()
No wiedzę, że kolega goni peleton
Gratuluję i przyznaję ofcjalnie tytuł, o ile pamiętam, KNP
![]()
co za skromnosc
mamy KNP ![]()
skromność przede wszystkim
- a peleton ucieka ![]()
my nie uciekamy tylko pracujemy nad dobrą średnią ![]()
Dokładnie
równowaga musi być…
jak się naszą trójkę odejmie to się okaże, że połowa forum znika ![]()
No prawie połowa ![]()
ciiii, cierpliwości, poza tym dołożymy Pawła lub Marcina i jest ponad ![]()
to teraz widac kto najwiecej pisze o jakis pierd… i zasmieca nam forum ![]()
dobra, Marcina nie liczymy, liczymy Pawła
Marcin ma jakieś obiekcje - też jest w czołówce śmiecących ![]()
Czyli śmiecimy – ale statyskiki rosną ![]()
dobra, Marcina nie liczymy, liczymy Pawła
Marcin ma jakieś obiekcje - też jest w czołówce śmiecących
wiedzialem ze tak sie to dla mnie skonczy ![]()
każdy śmieci tylko kwestia ile
Na czołówkę padło, że najwięcej i ni cholery nie wiem czemu ![]()