
a gdzie jakieś foto, kampania reklamowa, dla pierwszych 6-dziesięciu klientów WD-40 i kobitki GRATIS!!! ![]()
Mmmacias tak to tylko w erze ![]()
to ‘odbior i dowoz fury’ ratuje zycie
czemu nie powiedziales mi przez tel ze bedzie taka opcja :P?
Nie wspomniałeś też o zniżkach dla klubowiczów ![]()
i szóstce zastępczej ![]()
Wszyscy posiadacze rekinów są ulgowo traktowani
A szóstka zastępcza
To jest warsztat a nie wypożyczalnia
![]()
Klubowicze otrzymują bezpłatne porady telefoniczne ![]()
Ostro sie rozwijasz :piwko:
Ale tylko w youngtimerach
Usługi poszerzone zostały o konserwacje podwozia i montaż alarmów…
Są juz jakieś krzesełka i stoliczek z popielniczką ?
a tak na marginesie to bardzo polecam warsztat ze względów estetycznych, cisza spokój a wieczorne oczekiwanie na odbiór autka umilają gwiazdy na niebie ( tak jakoś mi się przypomniało
)
U nas jest 20%
no to mozna sie teraz spodziewac 20 % podwyzki u adasia ![]()
ale dlaczego tak daleko, może jakaś filia pod Poznaniem ![]()
Na razie przybyło sporo profesjonalnych i potrzebnych narzędzi, a poczekalnia, biuro i takie tam, wiosną na pięterku zaczną się robić ![]()
Generalnie oprócz gwiazd jest gdzie wyskoczyć na testowanie aut po modyfikacjach. Chyba kupie jakiś przyżąd do pomiaru, żeby sprawdzić efekty prac ![]()
czy mowa tu o hamowni
![]()
[quote="AdamChyba kupie jakiś przyżąd do pomiaru, żeby sprawdzić efekty prac :mrgreen:
[/quote]
No jasiu nie poznaję warsztat pełną gembą, dawno nie byłem więc przy najbliższej okazji wpadnę
Booo
chciałes przyjechać sobie na cały dzień ![]()
GTECH PRO, który mierzy:
przyśpieszenia 0 – 60 mph (0–96 km/h)
czas na ¼ mili (E.T.)
prędkość po przejechaniu ¼ mili
dystans hamowania 60 – 0 mph (96-0 km/h)
chwilowe przyspieszenie boczne-przeciążenia
hamowanie chwilowe – przeciążenia
hamowanie ciągłe - przeciążenia
moc w koniach mechanicznych
mam podobne marzenie
ale z inną specjalizacją
gratuluje :pa:
koszt tego urządzenia mnie powala, myślisz o używce?
Mnie też powala. Myślałem o używce ale kupię nowe, po ostatnim zrażeniu się do używanego klucza dynamometrycznegzo. Nie których allergowiczów powystrzelałbym ![]()
Slyszalem wiele o fatalnej dokladnosci i omylkowosci tej zabawki, ale nigdy sposobnosci zeby przetestowac samemu.
koszt urządzenia oscyluje w okolicach 600 pln (chyba, że coś się ostatnio zmieniło), a nie lepszy byłby DRIFTBOX…
![]()