może jakieś spotkanko na Śląsku ?

Cześć , będę w środę wieczorkiem , albo w czwartek w Siemianowicach u teściowej :smiling_imp: , a później do niedzieli będę łoił browara ze szwagroskim w Kentucky tzn. w Kętach . Gdyby któryś z chłopaków ze Śląska chciał się spotkać , to ja chętnie reflektuję :laughing: .
Jakby co, to mój nr 0500 063 760

Ja bede przejazdem w czwartek po poludniu, ale E30 wiec wstyd sie spotykac… :grinning:

No to co , a jęźdzę jeszcze na staluchach , bo alusy mam u lakiernuka i co mam zrobić ? Najważniejsze co by się spotkać i pogadać . Chętnie poznałbym jednego z czołowych napier…czy postów :slightly_smiling_face:

No mi tu do czolowki z cala pewnoscia bardzo daleko.

Jade w czwartek wieczorem przez slask do Tarnowa i wracam w Poniedzialem po poludniu. Mysle o Siemianowicach, Kety za daleko. A ty wracasz w Niedziele czy w Poniedzialek?? bo ja w poniedzialek bede juz E24 :grinning: wtedy moglibysmy sobie pogadac i rekinki tez moglyby ze soba podyskutowac, bo niby o czym ma E23 z E30 rozmawiac, E30 jeszcze nic o zyciu nie wie…

Niestety, ja spedzam weekend w Kotlinie Klodzkiej i wracam dopiero w niedziele, a z wielka checia poznal bym Panow Fachowcow

Do fachowca , to mnie daleko , chyba , że trza wymienić żarówkę :slightly_smiling_face: ale Miłosz , to co innego - sądząc po jego wiedzy przelanej na karty Forum .
Niestety muszę wracać w niedzielę , bo mam full roboty . Chociaż nigdy nie wiadomo , a nóż skręcę sobie kostkę w oku , albo gdzieś mi zginą oba kluczyki ,i pobyt się przedłuży :wink: .
Miłosz nie musimy spotykać się w Siemianowicach , ździebko mogę podjechać , jak chcesz , to po prostu zarzuć numer albo drętnij na tel. i myślę , że jakoś się dogadamy .

:flushed:

Nie slodz mi tak, mam wiecej checi niz wiedzy, ale jak kazdy tu caly czas sie czegos ucze.

Mieszkasz w Olesnicy niedaleko Wroclawia?? To moze moglibysmy zrobic w poniedzialem jakies mile wieczorna spotkanko wlasnie tam?? Marcinku reflektujesz, moze ktos jeszcze chetny??

Jestem,dajcie tylko cynk o której :wink:

No bardzo chętnie i w sumie , to rozwiązanko wydaje mi się lepsze niż szukanie się gdzieś tam między chałdami .
Od paru miesięcy mieszkam rzut beretem od Oleśnicy , w Jenkowicach .
Swierza chata , krzeseł mało , ale grill , finka i w razie czegoś kima się znajdzie .
Także bardzo zapraszam kolegów współmaniaków :sunglasses: .
No to czekam na odzew .

OK, zadzwonie do was w weekend, i wreszcie zobacze na zywo te znane felgi, jakby sie ktos jeszcze chcial spotkac to prosze o cynk w tym temacie :slightly_smiling_face:

Przenioslem temat “maly spontan we WROCLAWIU…”

Extra , w takim razie przestępując z nogi ,na nogę czekam na kontakt :exclamation: