NASTEPNA 635 DOTKNELA POLSKIEGO ASFALTU ..

HAY NA SLASKU JEZDZI NOWA 6 , PRZYWIAZLEM ZE SZWAJCARII OD MIESIACA SMIGA PO NASZYM ASFALCIE , POZDRO DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZOW .. @lfred. ps zdjecia dorzuce za pare dnii ..

Wygląda godnie - gratuluję :pa:

Malina :piwko: :pa:

O bardzo podoba mi się z tymi felgami :grinning:
pzdr :pa:

Oj jak mi sie zatesknilo :cry: , na zdjeciach wyglada bardzo fajnie…

hayy , czy moze ktorys z was bedzie w tarnowie 15.06.2008 na rynku ??

siemanko alfred jest naprawde fajna widzialem ja osobiscie 24.08 na zlocie btś nie mielismy okazji pogadac ale nie umieramy a w zabrzu czasem bywam tak wiec mozetam sie zgadamy.
pozdrawiam