HAY NA SLASKU JEZDZI NOWA 6 , PRZYWIAZLEM ZE SZWAJCARII OD MIESIACA SMIGA PO NASZYM ASFALCIE , POZDRO DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZOW .. @lfred. ps zdjecia dorzuce za pare dnii ..
Wygląda godnie - gratuluję :pa:
Malina :piwko: :pa:
O bardzo podoba mi się z tymi felgami ![]()
pzdr :pa:
Oj jak mi sie zatesknilo
, na zdjeciach wyglada bardzo fajnie…
hayy , czy moze ktorys z was bedzie w tarnowie 15.06.2008 na rynku ??
siemanko alfred jest naprawde fajna widzialem ja osobiscie 24.08 na zlocie btś nie mielismy okazji pogadac ale nie umieramy a w zabrzu czasem bywam tak wiec mozetam sie zgadamy.
pozdrawiam