http://slave.e-edukacja.pl/~darcoe28/forum/viewtopic.php?t=9608
jakieś słynne się to zrobiło ![]()
http://slave.e-edukacja.pl/~darcoe28/forum/viewtopic.php?t=9608
jakieś słynne się to zrobiło ![]()
I znowu net robi swoje
![]()
http://www.joemonster.org/article.php?sid=5208&mode=&order=0
normalnie lepiej niż słynne ![]()
spójrzcie na wypowiedź bossman007 na pierwszej stronie komentarzy przed ostatni. Coś mi tu nie pasuje
albo ze mną cosik nie tak
Siema szóstkownicy
koledze pewnie chodzilo o ten link z orginalnym txt tej rozmowy dresa z k… ![]()
http://www.joemonster.org/article.php?sid=5208&mode=&order=0