Nie ma to jak E30!!!!!!!!

http://slave.e-edukacja.pl/~darcoe28/forum/viewtopic.php?t=9608

jakieś słynne się to zrobiło :face_with_rolling_eyes:

http://www.forum.bmw-orr.org/viewtopic.php?t=4115

tutaj też

I znowu net robi swoje :exclamation: :laughing: :laughing:

http://www.joemonster.org/article.php?sid=5208&mode=&order=0

normalnie lepiej niż słynne :astonished:

spójrzcie na wypowiedź bossman007 na pierwszej stronie komentarzy przed ostatni. Coś mi tu nie pasuje :laughing: albo ze mną cosik nie tak

Siema szóstkownicy

koledze pewnie chodzilo o ten link z orginalnym txt tej rozmowy dresa z k… :stuck_out_tongue:

http://www.joemonster.org/article.php?sid=5208&mode=&order=0