Pompa wody -E-23

Dzisiaj pojawił mi się wyciek z pod koła pasowego w pompie-czy jest ona do uszczelnienia ,czy od razu zamawiać nową? :confused:

Jesli cieknie na łączeniu z korpusem silnika to spoko usczelka - cena kilka złotych.
Jesli ze środka pompy to zapraszam na priv :grinning: