Dziś rano przeżyłem poranny zonk - http://img189.imageshack.us/gal.php?g=dsc057372yi.jpg
złodziei powinno się wieszać i łąpy ucinać - k u r w a
![]()
![]()
qur… slabo ![]()
widziałem, fachwo wyjęte !?!
Ręce opadają ![]()
nie no ladnie jak pod wlasnym domem takie swinstwa robia to czlowieka normalnie krew zalewa
BRAK MI SŁOW ![]()
Ahh…
sqr… sie szerzy
złapać i łapy poucinac dopiero by się nauczyli
mnie się w głowie niemieści , współczuje
zdjęcia mi się nie otwierają… ![]()
taaa, ciekawe kto w tak małym mieście potrzebował akurat takich pierdół… toż to lepiej już wziąć całość, ale całości się bał bo był z tego miasta
Wyjęcie zajmuje ok 10 minut - ktoś był odważny ![]()
A z tego co pamiętam to e30 ma nalepe BMW MTeam Koszalin więc chyba wiedzieli do kogo to należy… ![]()
A najgorsze, że teraz pójdziesz i gdzieś te swoje kupisz…
Ktoś Cię Mareczku nie lubi w tym mieście chyba ![]()
cóz - nikt mnie nie lubi - jestem typem skurw…na którego kocha się nienawidzieć ![]()
z tym “nikt” to bym nie przesadzał, znam paru co Cię lubią
to, że jesteś biednym sprzedawcą … może nie przysparzać przyjaciół, ale żeby aż tak ![]()
To juz nawet ciezko beszczelnoscia nazwac, macie tam chyba jakas lokalna mafie. Choc tyle , ze z E30 a nie z E24 przynajmniej mozna w miare szybko i tanio zorganizowac.
ja myśle że e24 jest na tyle rzadkim autem - że tego nikt nie ruszy bo nie ma na nie rynku zbytu - Kornaga swego czasu nawet swojej na klucz (bo zgubił) nie zamykał - jedynie mu pokradli głośniki i bordcomputer - ale auta nie ruszyli. Zresztą jakby komus ukradli e24 i by się gdzieś pojawiły części to łatwo by było zidentyfikowac je - czyje one są. ![]()
a ja myślę że ktoś zabrał do odnowienia, spoleruje szkło, nałoży nową warstwę lustra, żarówki wymieni i odda. bądź dobrej myśli ![]()
juz to widze
predzej wroca po reszte samochodu…
ale najpierw sprzedadzą drugi przód… ![]()
Dziś mi się otworzyły…
To przykre co zobaczyłem.
Najgorsze, że człowiek czuje bezsilność wobec takich numerów…
Co za dziadostwo.
i weż tu miej coś fajnego - jak nie ukradną to z zazdrości zniszcza ![]()
No ale e30 - ma super zalete - części do tego modelu mnogo ![]()
hmm…zastanawiam się po co ktoś ukradł ![]()
drecho stlukl, a z kasa ciezko bo kajdan nowy na metry kupil, wiec wyjal
![]()