tak dawno nic nie pisalam wybaczcie bylam bardzo zajeta i zaganiania ale jak ja za wami tesknie kiedy bedzie jakis nastepny zjazd bo ja chetnie sie pisze na jaki kolwiek.pozdro dla wszystkich milosnikow 6 mowie wam wpadajcie bo to zajebista stronka gdzie mozecie znalezc wiele ciekawostek
W przyszły weekend będzie spotkanko, serdecznie zapraszamy.