Kupiłem 2 tygodnie temu przewody NGK ( do motronic’a ) ale zauważyłem na nich przebicie (lekkie żarzenie) .
Powiedzcie mi koledzy , czy przyczyną tego może być stara kopułka i palec - jak sugeruje mi sprzedawca , czy to może być związane z różnicą oporności ?
Na obecnych świecach mam przejechane 5-6 tyś. km .
BREMI występują razem z listwą i uważam, że są ok, a NGK dla mnie to porażka i cenowa i jakościowa.
NGK też mają listwę i to nawet z napisem BMW . Rozmawiałem z doświadczonym
elektrykiem i powiedział mi ze stara kopułka czy palec nie mogą mieć wpływu na przebicie kabli . Po prostu kable są dobre lub nie .
No nic ,będę "dziada " reklamował .