pytanko

Szpera od e24 po 83r pasi do e34?

szperę z e24 do e34 :question: :v; ojoj ojoj lepiej żeby jeździła w e24 :sunglasses:

Ale chodzi o cały most ze szperą czy o sama szperę :question:

sama szpera

No to niestety głowy nie daję.

Są dwa rozwiązania by się dowiedzieć:

  • znaleźć kogoś kto ewentualnie przekładał szpere z mostu od E32/E34 w główkę 188 lub 210 stosowaną w E23/E24/E28/E30
  • pomierzyć i spróbować samemu.

W ramach podpowiedzi wklejam link co pokazało mi ETK dla 25% szpery stosowanej np w E28
http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?part=33141209653&showus=on&showeur=on

Tak więc… :slightly_smiling_face:

Pozdrawiam

pierwsze serie E34 miały takie same dyfry jak E24 tak mniejwięcej do 90 r.

Jeśli E34 wyprodukowane jest do końca września 1990r to pasuje, trzeba tylko dekiel i czujnik na nowszą wtyczkę wymienić.

dzieki