Szpera od e24 po 83r pasi do e34?
szperę z e24 do e34
:v; ojoj ojoj lepiej żeby jeździła w e24 ![]()
Ale chodzi o cały most ze szperą czy o sama szperę ![]()
No to niestety głowy nie daję.
Są dwa rozwiązania by się dowiedzieć:
- znaleźć kogoś kto ewentualnie przekładał szpere z mostu od E32/E34 w główkę 188 lub 210 stosowaną w E23/E24/E28/E30
- pomierzyć i spróbować samemu.
W ramach podpowiedzi wklejam link co pokazało mi ETK dla 25% szpery stosowanej np w E28
http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?part=33141209653&showus=on&showeur=on
Tak więc… ![]()
Pozdrawiam
pierwsze serie E34 miały takie same dyfry jak E24 tak mniejwięcej do 90 r.
Jeśli E34 wyprodukowane jest do końca września 1990r to pasuje, trzeba tylko dekiel i czujnik na nowszą wtyczkę wymienić.
dzieki