![]()
![]()
![]()
Przejżyj “Ciekawe Linki” - jest tu tego więcej
ale faktycznie jest to jeden z największych koszmarków ![]()
Piiiękna… czuję głęboką inspirację, chyba zaskoczę Was na sezon ![]()
a jaka ma duza strefe zgniotu
do orzedniego kola od zderzaka to bedzie chyba z metr dwadziescia ![]()
Przestańcie, bo się tak jakoś smutno robi… ![]()
No co Ty, nie czujesz piękna E24 Invidual-line ?
To okropne ,
wiecie ze w sumie tylko w czechach bym sie spodziewal czegos takiego czesi lubia obwieszac spoileroami auta ja to nazwalem z kolegami DRUT TUNING , to poprostu ochydne , zarty zartami ale sa granice których sie nie przekracza
chcialbym zobaczy na oczy twórce tego zoltego ..czegos i poznac go , mysle ze jak bym potrafil sie z nim dogadac to powiedzial bym w jednym zdaniu co mysle o jego projekcie i tyle
Ja się nie smucę ![]()
Mnie takie rzeczy bawią ![]()
Czesi są świetni. Ja ich zacząłem uwielbiać jak sie paru rzeczy dowiedziałem od znajomego, który jest wielkim fanem ich motoryzacji.
troche sie wgłębiłem i … V8 chłodzone powietrzem, skuter tatran,
![]()
są po prostu świetni, a wiejski tuning to jak wszędzie… ![]()
Jedyny kraj bloku wchodniego posiadajacy wlasna mysl techniczna jak chodzi o samochody, wcale nie taka tragiczna zreszta. Organizuja zloty, maja kilkanascie 6tek na kazdym czyli tyle co my a kraj o wiele mniejszy.
^^
Ale i tak pozostana tylko Pepikami…
Tu smutne… ![]()
![]()
