2006er… Do siego roku ![]()
Trzeba pomysleć nad zlocikiem, prawda ![]()
Ja również przyłączam się do zyczeń. Wszytkiego dobrego w 2006r. ![]()
Na zlocik mysle jeszcze za wcześnie, znów zrobi sie tylko bałagan ![]()
prawda, prawda ![]()
ale przebudowywać tradycji nie ma sensu
na pewno będzie majówka, coś w sierpniu i wrzesień Policko (a może sierpień? ![]()
W środku jak zwykle spotkania drobniejsze prawie prywatne i w różnych knajpach, miastach ![]()
i nareszcie będę miał samochód może ![]()
Panowie, DOSIEGO ROKU ![]()
A ode mnie Wszystkiego Najlepszego i Najtańszego do naszych Rekinów !!!
PS. Co do spotkań i zlotów nie zabieram głosu… wiecie dlaczego ![]()
A wiec do SIEGO ROKU ZUCHY I WSZYSTKIEGO DOBREGO (mam nadzieje ze w moim przypadku to bedzie nowe autko
)
Szczęśliwego Nowego Roku!!
dosiego roku i szampanskiej zabay jutro zycze
Najlepszego w Nowym Roku. Ja jutro … na dyżurze ![]()
… a ja w restauracji CASABLANCA u niejakiego CASADAMSKIEGO ![]()
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
Ja tyz przyłączam się do życzeń ![]()
J.W. DLA WSZYSTKICHH ![]()
to i cos odemnie najlepszego chlopaki w nadchodzacym 2006 ![]()
a ja życzę każdemu, w nowym roku 2006, woreczek pełen stóweczek (pln, eur, usd … - co tam chcecie) - pomyślności i zdrówka - Marek z Rodzinką
(piżama-party)
Szampańskiej imprezy do białego rana ![]()
Wszystkiego naj
Każdemu życzę pięknych E24, E23 i E9 (w/g gustu) na podjeździe
I supermarketu z uszczelkami do E24 po 3,50, chromami na kilogramy i błotnikami w promocji po 12,99 ![]()
Pozdrawiam
radosc
Wszystkiego najlepszego w 2006 roku
Zyczy wszystkim miłosnikom e23 e24 Łukasz z Siewierza ![]()
ps jak skoncze remoncik e23 to napewno zobaczycie mnie na zlocie ![]()
Wszystkim miłośnikom klasycznych BMW , WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!
I od Grubego Wszystkiego Najlepszego!!!
jak najmniej remontów i awarii w naszych autkach
Najlepszego… ZIOMALE ![]()