SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

2006er… Do siego roku :exclamation:
Trzeba pomysleć nad zlocikiem, prawda :question:

Ja również przyłączam się do zyczeń. Wszytkiego dobrego w 2006r. :laughing:

Na zlocik mysle jeszcze za wcześnie, znów zrobi sie tylko bałagan :face_with_rolling_eyes:

prawda, prawda :bulb:
ale przebudowywać tradycji nie ma sensu :wink: na pewno będzie majówka, coś w sierpniu i wrzesień Policko (a może sierpień? :sunglasses:
W środku jak zwykle spotkania drobniejsze prawie prywatne i w różnych knajpach, miastach :laughing:
i nareszcie będę miał samochód może :bulb:

Panowie, DOSIEGO ROKU :exclamation:

A ode mnie Wszystkiego Najlepszego i Najtańszego do naszych Rekinów !!!

PS. Co do spotkań i zlotów nie zabieram głosu… wiecie dlaczego :flushed:

A wiec do SIEGO ROKU ZUCHY I WSZYSTKIEGO DOBREGO (mam nadzieje ze w moim przypadku to bedzie nowe autko :slightly_smiling_face: )

Szczęśliwego Nowego Roku!!

dosiego roku i szampanskiej zabay jutro zycze

Najlepszego w Nowym Roku. Ja jutro … na dyżurze :confused:

… a ja w restauracji CASABLANCA u niejakiego CASADAMSKIEGO :laughing:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Ja tyz przyłączam się do życzeń :slightly_smiling_face:

J.W. DLA WSZYSTKICHH :exclamation:

to i cos odemnie najlepszego chlopaki w nadchodzacym 2006 :sunglasses:

a ja życzę każdemu, w nowym roku 2006, woreczek pełen stóweczek (pln, eur, usd … - co tam chcecie) - pomyślności i zdrówka - Marek z Rodzinką :sunglasses: (piżama-party)

Szampańskiej imprezy do białego rana :laughing:

Wszystkiego naj :slightly_smiling_face: Każdemu życzę pięknych E24, E23 i E9 (w/g gustu) na podjeździe :grinning: I supermarketu z uszczelkami do E24 po 3,50, chromami na kilogramy i błotnikami w promocji po 12,99 :wink:

Pozdrawiam
radosc

Wszystkiego najlepszego w 2006 roku :grinning: Zyczy wszystkim miłosnikom e23 e24 Łukasz z Siewierza :sunglasses:
ps jak skoncze remoncik e23 to napewno zobaczycie mnie na zlocie :grinning:

Wszystkim miłośnikom klasycznych BMW , WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

I od Grubego Wszystkiego Najlepszego!!!

jak najmniej remontów i awarii w naszych autkach

Najlepszego… ZIOMALE :slightly_smiling_face: