Szyba czołowa do naszych rekinów

E23…240 pln
E24…410 pln
www.szybysamochodowe.waw.pl

w jaan autoszyby koło M1 sprowadzaja za 80 euro plus 100zł montaż. Włąsnie gromadzę środki.

Nie jestem pewien, ale ceny które podał mi gość są z montażem, więc finansowo wychodzi podobnie :grin:

pewnie zaopatrują sie u tego samego hurtownika :slightly_smiling_face: moja ma być brązowa bez dodatkowego paska na górze :slightly_smiling_face:

Ja w czerwcu wymieniłem zielona z paskiem u Jana Autoszyby w ramach AC Link4 i zapłaciłem 25%wartosci czyli udział własny jakocś 100zł.