szybkie pytanie o kolektor wydechowy

silnik jest z 635 '87, moj kolektor nie pasuje. e23 juz wtedy nie bylo, byla e32, czyli kolektor wydechowy z e32 powinien podejsc, prawda? na 100%?

logicznie rzecz biorąc - chyba tak - od e32, ale zobacz jeszcze kolektor od e34 (tam też wkładano 3,5) :sunglasses:

nie, jednak moje zalozenie jest bledne. e32 nie pasuje, pasuje tylko e23 3.5

Bo masz kolektor od 2.8 dlatego nie pasuje :laughing: