takie tam ...

dobre !! - tylko że e24 nigdy nie grało w Jamesie Bondzie - nie docenili auta :sunglasses:

dla ludzi o mocnych nerwach http://www.youtube.com/watch?v=6UpIL1YuQNg

nie lubie już brusa willisa :sunglasses:

widziałęm rózne rzeczy, ale tego nie moge ogladać do konca…

ja tez juz nie lubie brusa zniszczył cudo techniki :frowning:

ten od Bonda to pepik, kolezka z Czech, o ktorym cos juz na forum bylo pisane.