dobre !! - tylko że e24 nigdy nie grało w Jamesie Bondzie - nie docenili auta ![]()
dla ludzi o mocnych nerwach http://www.youtube.com/watch?v=6UpIL1YuQNg
nie lubie już brusa willisa ![]()
widziałęm rózne rzeczy, ale tego nie moge ogladać do konca…
ja tez juz nie lubie brusa zniszczył cudo techniki ![]()
ten od Bonda to pepik, kolezka z Czech, o ktorym cos juz na forum bylo pisane.