Towarzysze

Pomożecie towarzysze? Potrzebny manual obejmujący pierwszą faze E24.
Na CD, może ktoś ma na wyspie? Jak nie to prosze o wysyłke, zaplace :grin:

pozdrawiam

a o co ci dokładnie chodzi :??:

W moim rozumowaniu manual=instrukcja obsługi

Mam to, daj adres i pojdzie. No Problem:)

też bym chciał :slightly_smiling_face:

dobrze rozumujesz :wink:

Sasza adres masz na pw, DZIĘKUJĘ :exclamation:

to daj adres, nie zbankrutuje :slightly_smiling_face: nie denerwujecie sie jak potrwa to nawet tydzien. Musze sie dokopac do plytek po przeprowadzce

a czy na pewno masz to :v; , jeśli tak to ja też chcę (poproszę) :smiling_imp:

adresy na pw i bedzie. Juz odnalazlem i wypalilem 2 szt.

a może by umieścić na www.wyslijto.pl ?

Jest tam możliwość umieszczania plików do 1000mb.

Bardzo chętnie wszelkie materiały o e24 przyjmę :wink:

Jak są jakieś manule w jpg, to bardzo przydaje się darmowy PDFCreator.
Instaluje się jako “drukarka” ale zamiast wydruku wychodzą gotowe PDF-y.
http://prdownloads.sourceforge.net/pdfcreator/PDFCreator-0_9_3_GPLGhostscript.exe?download

Pozdrawiam

No tak, tylk ze tego jest ok 400 MB i wchodzi to na PREMIUM czyli platne pobieranie. POnadto ja pracuje na WLAN i mam tylko 54KB. Coraz wiecej osob ma ciekawe materialy wiec wystarczy ze na zlot zabierzemy całą maszynerie komputerowa. Ja deklaruje sie zebiore ze soba kompa+moj ulubiony przenosny dysk 40GB na USB:) Przy okazji mozemy powymieniac sie filmikami i foteczkami w szerokim znaczeniu.