Pomożecie towarzysze? Potrzebny manual obejmujący pierwszą faze E24.
Na CD, może ktoś ma na wyspie? Jak nie to prosze o wysyłke, zaplace ![]()
pozdrawiam
Pomożecie towarzysze? Potrzebny manual obejmujący pierwszą faze E24.
Na CD, może ktoś ma na wyspie? Jak nie to prosze o wysyłke, zaplace ![]()
pozdrawiam
a o co ci dokładnie chodzi :??:
W moim rozumowaniu manual=instrukcja obsługi
Mam to, daj adres i pojdzie. No Problem:)
też bym chciał ![]()
dobrze rozumujesz ![]()
Sasza adres masz na pw, DZIĘKUJĘ ![]()
to daj adres, nie zbankrutuje
nie denerwujecie sie jak potrwa to nawet tydzien. Musze sie dokopac do plytek po przeprowadzce
a czy na pewno masz to :v; , jeśli tak to ja też chcę (poproszę) ![]()
adresy na pw i bedzie. Juz odnalazlem i wypalilem 2 szt.
a może by umieścić na www.wyslijto.pl ?
Jest tam możliwość umieszczania plików do 1000mb.
Bardzo chętnie wszelkie materiały o e24 przyjmę ![]()
Jak są jakieś manule w jpg, to bardzo przydaje się darmowy PDFCreator.
Instaluje się jako “drukarka” ale zamiast wydruku wychodzą gotowe PDF-y.
http://prdownloads.sourceforge.net/pdfcreator/PDFCreator-0_9_3_GPLGhostscript.exe?download
Pozdrawiam
No tak, tylk ze tego jest ok 400 MB i wchodzi to na PREMIUM czyli platne pobieranie. POnadto ja pracuje na WLAN i mam tylko 54KB. Coraz wiecej osob ma ciekawe materialy wiec wystarczy ze na zlot zabierzemy całą maszynerie komputerowa. Ja deklaruje sie zebiore ze soba kompa+moj ulubiony przenosny dysk 40GB na USB:) Przy okazji mozemy powymieniac sie filmikami i foteczkami w szerokim znaczeniu.