w trakcie jady nagle zgasł silnik i nie dało się odpalić. W warsztacie stwierdzili brak iskry, prąd dochodzi do modułu zapłonowego . dalej nie ma. Zmieniony moduł , zmieniona cewka,…i dalej nic
Jakieś sugestie… :??:
czerwony przewód zasilający obwody prądowe - ten dokręcony do klemy (+)
Miałem identyczny przypadek, tak jak napisałe Macias, czerwony przewód z wiązki silnika, dochodzący do “plusa” ![]()
Założyłem następny moduł i …jest. ![]()
niestety moduł pożyczony z 628 i trzeba oddać, macie w zapasach ???
Odezwijcie się na priv.
bosch 227-100-111
POSZUKAJCIE :pa: