na początku listopada chcę wstawić swoje auto do dobrego warsztatu z dobrym mechanikiem. A oto co mam na dzień dobry do zrobienia:
Podporę wału.
Czyszczenie kanalików w skrzyni automat.
Wymiana wszystkich płynów i filtrów.
Sprawdzenie stanu wszelkich pasków, łańcuchów itp. i ich ewentualna wymiana.
Jeżeli możecie mi polecić jakiś zaufany warsztat do którego mogę wstawić swoje 635 będę wdzięczny.
Jak mysłicie ile kasy na w/w czynności mam szykować?
pan Marek Domaradzki - 603590739 - Połczyńska 60.
Ja jestem zachwycony (od roku), ale Adamowi nie przypasiło, więc podjedź i sprawdź sam. Ceny przystępne. Wiedza ogromna.
ja chyba następnym razem dam szansę serwisowi z Łomianek. Kiedyś zajmowali się moją 750 i nie wyglądali na przestraszonych. to chyba z 635 sobie poradzą
wiec smorawinskiego odradzam odrazu niby pracuja tam profesjonalisci a jak mialem problem to mnie tylko saksowali na 110 zeta i nic niezrobili mowiac ze trzeba wymienic polowe ukladu hamulcowego a wystarczylo zwiekszyc luz na pompie hamulcowej wiec to nienajlepiej swiadczy o ich wiedzy!! warsztat na ojcowskiej tez radze omijac duzym lukiem mialem okazje tam kiedys byc i wolal bym oddac samochod mojej siostrze do naprawy niz im !! natomias w lomiankach chlopaki dosc wysokie ceny maja i moga z was ladnie zedrzec natomiast mysle ze znaja sie troche na rzeczy to by bylo na tyle z moich doswiadczen z warsztatami w Warszawie,a bylbym zapomnial jedynym mechanikiem z ktorego jestem zadowolony jest walsnie znajomy Kuby…
Przejechałem sporo, niegdy się nic nie wydarzyło (no poza tym co się działo w drodze do Poznania ), a autem zajmuje się w Wawie jedna osoba - Marcin 888 380 427 Nic złego nie powiem, robi wszystko z mechaniki i ma o tym duże pojęcie, ma również komputer Najważniejsze jest to, że ceny jego pracy są normalne i jak mam coś zrobić w aucie to nie jestem przerażony ani załamany…
Na Ostroroga, to jest trochę na tyłach cmentarza na Powązkach przy stacji CPN Wola to jest już chyba
Polecam, chyba nie zrobi wszystkiego z Twojej listy, ale na pewno dużo i powie Ci również co trza zrobić w najbliższym czasie
Napewno zdam relację, bo to się przyda innym użytwkonikom wspaniałych 6:) Wstawiam ją około 1.11 tak więc na początku listopada dam znać co i jak.
Serdecznie Wszystkim dziękuję za pomoc.
Hehehe nie wiedziałem że o TEGO Marcina chodzi, on ma tu jakiś nick na forum czy coś? Znamy sie od paru lat, robił mi parę rzeczy w e23 , załatwił sielnik taki jak ma Maniek (na tych kolektorach 79, 3,5) w stanie takim że przejechałem 100 tys chyba (bo licznik mi nie dzialal) i nadal igła.
Problem był taki ze jak wyrzucilismy 2.8 na gazniku a wlozylismy 3.5 wtrysk to samochod odpalal i gasl…kombinowalismy tydzien z roznymi szpeniami. Przyjechal Marcin z kolega, polukal sprawdzil miernikiem, podlaczyl jeden dodatkowy kabel do kompa i działa !!
Robił mi też remont silnika 24v 2.0 2 E34. Jezeli chodzi o ceny a przede wszystkim znajomść tematu BMW, to RESPECT.
Skrobnijcie jakieś relacje z jego napraw.
PS. Niedawno do E30 wsadzili jakis silnik 3,6 po tuningu podajże schnitzera, któy remontowali najpierw, z tego co pamiętam 400koni…
Pytalem go ostatnio o zmianę silnika w e21 lub e30 na 3,5 litra, też sie podejmują…
znam go od małolata i jest nielicznym z tych, którym ufam jeśli idzie o robotę… takich chyba jest dwóch Dawid i on
Włożył Snitzera 3,7 do e30, 400 km nie ma, ale koło 300 na pewno na trzy jeszcze dupą zamiata
A Marcin całe życie robi BMW, czuje to i bardzo lubi - dlatego ja lubię robić u niego podobnie jak u Dawida, miło widzieć jak ktoś czerpie frajdę z tego co robi, a robi bo ma dużą wiedzę
Ja napewno będę z jego usług korzystał. Po rekomendacji Kuby i samej rozmowie z Marcinem nie wyobrażam sobie innego speca od mojej szuchy. To co SK napisał jest tylko potwierdzeniem moich wcześniejszych opinii. A może Marcinowi nadamy tytuł naczelnego mechanika Klubu Szuchy na Warszawę:)?