Mój klimatronic działa dość dziwnie, jak nastawie pokrętło na 15 stopni to jest zimno, jak na 16 zaczyna być ciepło, na 19 jest już istna sauna ![]()
Podziałka jest do 28 stopni, ale kręcenie dalej już nic nie daje.
Poza tym ogrzewanie włącza mi się nawet przy wciśniętym przycisku Automatic Klimatisierung :??:
Jak sprawdzić zawór od ogrzewania na sucho
Bo mam trzy ale nie jestem ich na 100% pewien ![]()