Wrażliwy klimatronic...:(

Mój klimatronic działa dość dziwnie, jak nastawie pokrętło na 15 stopni to jest zimno, jak na 16 zaczyna być ciepło, na 19 jest już istna sauna :face_with_rolling_eyes:

Podziałka jest do 28 stopni, ale kręcenie dalej już nic nie daje.

Poza tym ogrzewanie włącza mi się nawet przy wciśniętym przycisku Automatic Klimatisierung :??:

Jak sprawdzić zawór od ogrzewania na sucho :question: Bo mam trzy ale nie jestem ich na 100% pewien :face_with_rolling_eyes:

Zasysając powietrze podciśnieniem zobaczysz czy zawór działa.