Wydech do 635 by BOSAL

Znalazłem cosik takiego:
http://www2.bimmerpartswholesale.com/parts/parts1/bimmerparts/quote.jsp?year=1985&product=H5000-50638&application=000341083&part=Muffler&category=H&returnurl=null&dp=false

Teraz rozkminiam jak to ugryść. Meczy mnie jednak sprawa gabarytow tego. CZy cos takiego jest oferowane w calosci czy jako poszczególe elementy.
Cena jest …sta. Prawda.

Z opisu wynika, że to środkowy i końcowy razem, dolna oferta to tylko środkowy.

he, wiem co jest w opisie, ale jak to jest sprzedawane? tego juz nie wiem.
2 tlumiki zespolone? zadzwonie do bosala.

w katalogu bosala na europę wygląda to tak:

  • razem są tłumniki przedni i środkowy (w starszej wersji) lub jeden podwójny
  • końcowy

CHLOPAKI!!! chyba zmeczylem ten temat :laughing:
Co powiecie na walkera srodkowy i tylny 1700 za kpl. Słusznie-to chyba do starszych niż moj. Moje wygladaja inaczej. Dupki w US nie maja przedniego tłumika-tylko katalizatory.