Witam!
Podobne urzadzenia sa montowane na statkach i okretach i zdaja egzamin!
Uwazam, ze warto w to zainwestowac!
Pracuje cały czas, ponieważ w karoserię wysyłane są jony ujemne które spowalniają proces postępowania korozji. Jak dobrze pamiętam to pobór prądu jest 0,2Ah ![]()
Chmm, aq może zamówimy hurtowo
Będzie ciut zawsze taniej ![]()
KURDE JUŻ ZAMÓWIŁEM ![]()
Pawełku jak otrzymasz przesyłkę, to zapisz gdzie to produjują
Wówczas będzie mozna dotrzeć do producenta i może hurtowo kupić:D
Brawo Adaś za pomysła, ja się na to pisze - wydatek niewielki, a nie słyszałem słowa z negatywną opinią
Strugu, koniecznie pochwal się jak dostaniesz przesyłke ![]()
A ja z inżynierami weszliśmy w temat i w samochodach to się nie sprawdzi z powodu zbyt dużego natężenia prądów wirowych pochodzących choćby od akumulatora, głośników itd. Na okrętch zgoda, ale tam urządzenie to jest wliczone w konstrukcję i wszystko jest wyliczone i ekranowane.
A jakby poekranować wszystko co może zakłócać
Zaekranować głośnikowe przewody, od akumulatora i np od tylnych świateł to nie jest wielka sprawa…
Możesz zapytać tych inżynierów czy widzą jakieś rozwiąznie tej sytuacji ![]()
ehh Panowie,
tak sobie czytam i czytam Wasze posty. Pieniadze niewielki za to urządzonko i myślę, że można je kupić chociażby dlatego, aby mieć czyste sumienie, że zrobiło się wszystko, co by 6-tka cieszyła się najlepszą kondycją.
Co do istniejących fal elektromagnetycznych w samochodzie i ich wpływu na działanie tego urządzenia niezapomnijcie o wyłączaniu komórki, zegarków elektronicznych i o nie zabieraniu na pokład bmw teściowej, bo to ona ma największe fale ze wszystkiego co istnieje na świecie:)
Prawda
Z pewnością chciałoby się, żeby było takie urządzenie, które w ogóle eliminuje rdzę. Tak jak napisałem, od dwóch lat mam to coś zainstalowane i widać różnicę, więc jakby nie było, jakiś wpływ pozytywny na blachę jest…
Tak, i dlatego zainstaluję to, choć mam odmienne zdanie niż James, uważam, że jeśli ktoś wie jak poprawić skuteczność tego wynalazku to można by i tego spróbować…
Nie znam się na tym zupełnie, ale jeśli jakiś mądry inżynier coś wymyśli to mogę tego spróbować ![]()
Nie znam się na tym, ale tak sobie myślę, że ekranowanie jest samo w sobie, ponieważ paski elektrostatyczne przykleja się od spodu do podłogi, więc…
w polonezach montowali na podłużnicach na wysokości górnego moc. amortyzatora ![]()
Ja mam zamontowane na połuznicach i pod bagażnikiem.
dostałem
, ale jeszcze nie zamocowałem
.
niestety nie ma żadnych informacji o producencie, więc trzeba z tym gościem. Jak zamówimy więcej to napewno zejdzie z ceny.
Jeśli chodzi o mocowanie, to ja zamontuje do wsporników zderzaków, po przekontnej, jak najdalej od siebie.
co to było??
allegro juz tą aukcję wywaliło i trochę się gubię.
no i czy działa??
elektroniczne zabezpieczenie antykorozyjne - wyzerowanie ładunku
Ja ci moge doradzic cos , jesli masz wypryski to jest taki srodek w takich malych puszeczkach jak koncentrat pomidorowy
ten srodek wrzera sie w rdze i nie ma mogy o kontynuacji rdzy , przetestowalem i sprawdzialem , nawet jak mialem wyprysk na chromie i mi rdzewial to wyczyscilem z rdzy nalozylem pendzelkiem i na drugi dzien juz mogla woda sie lac na to i nic zrobila sie delikatnie zolta plamka i nic do dzis nie wyszlo nazwe srodka podam jak cie interesuje bo mam puszeczke w garazu
czekamy na nazwe bo bardzo ciekawy produkt
znalazlem goscia ktory tym handluje na aukcje24.pl
To ten sam co byl na allegro
to sa do niego namiary:
tel. 0 509 744 319
e-mail : tc4@interia.pl
to link do aukcji:
http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=20158722&ListingType=0&ListingSort=1&PageNum=1&Catg=13567
temat odswiezam bo jestem zainteresowany ![]()