Zabezpieczenie rdzy przed dalszym postępem

Witam!
Podobne urzadzenia sa montowane na statkach i okretach i zdaja egzamin!
Uwazam, ze warto w to zainwestowac!

Pracuje cały czas, ponieważ w karoserię wysyłane są jony ujemne które spowalniają proces postępowania korozji. Jak dobrze pamiętam to pobór prądu jest 0,2Ah :face_with_rolling_eyes:

Chmm, aq może zamówimy hurtowo :question: Będzie ciut zawsze taniej :wink:

KURDE JUŻ ZAMÓWIŁEM :frowning:

Pawełku jak otrzymasz przesyłkę, to zapisz gdzie to produjują :question: Wówczas będzie mozna dotrzeć do producenta i może hurtowo kupić:D

Brawo Adaś za pomysła, ja się na to pisze - wydatek niewielki, a nie słyszałem słowa z negatywną opinią :sunglasses: Strugu, koniecznie pochwal się jak dostaniesz przesyłke :bulb:

A ja z inżynierami weszliśmy w temat i w samochodach to się nie sprawdzi z powodu zbyt dużego natężenia prądów wirowych pochodzących choćby od akumulatora, głośników itd. Na okrętch zgoda, ale tam urządzenie to jest wliczone w konstrukcję i wszystko jest wyliczone i ekranowane.

A jakby poekranować wszystko co może zakłócać :bulb: Zaekranować głośnikowe przewody, od akumulatora i np od tylnych świateł to nie jest wielka sprawa… :bulb: Możesz zapytać tych inżynierów czy widzą jakieś rozwiąznie tej sytuacji :question:

ehh Panowie,
tak sobie czytam i czytam Wasze posty. Pieniadze niewielki za to urządzonko i myślę, że można je kupić chociażby dlatego, aby mieć czyste sumienie, że zrobiło się wszystko, co by 6-tka cieszyła się najlepszą kondycją.
Co do istniejących fal elektromagnetycznych w samochodzie i ich wpływu na działanie tego urządzenia niezapomnijcie o wyłączaniu komórki, zegarków elektronicznych i o nie zabieraniu na pokład bmw teściowej, bo to ona ma największe fale ze wszystkiego co istnieje na świecie:)

Prawda :exclamation: Z pewnością chciałoby się, żeby było takie urządzenie, które w ogóle eliminuje rdzę. Tak jak napisałem, od dwóch lat mam to coś zainstalowane i widać różnicę, więc jakby nie było, jakiś wpływ pozytywny na blachę jest…

Tak, i dlatego zainstaluję to, choć mam odmienne zdanie niż James, uważam, że jeśli ktoś wie jak poprawić skuteczność tego wynalazku to można by i tego spróbować… :sunglasses: Nie znam się na tym zupełnie, ale jeśli jakiś mądry inżynier coś wymyśli to mogę tego spróbować :laughing:

Nie znam się na tym, ale tak sobie myślę, że ekranowanie jest samo w sobie, ponieważ paski elektrostatyczne przykleja się od spodu do podłogi, więc…

w polonezach montowali na podłużnicach na wysokości górnego moc. amortyzatora :face_with_rolling_eyes:

Ja mam zamontowane na połuznicach i pod bagażnikiem.

dostałem :grinning: , ale jeszcze nie zamocowałem :sunglasses: .
niestety nie ma żadnych informacji o producencie, więc trzeba z tym gościem. Jak zamówimy więcej to napewno zejdzie z ceny.
Jeśli chodzi o mocowanie, to ja zamontuje do wsporników zderzaków, po przekontnej, jak najdalej od siebie.

co to było??
allegro juz tą aukcję wywaliło i trochę się gubię.
no i czy działa??

elektroniczne zabezpieczenie antykorozyjne - wyzerowanie ładunku

Ja ci moge doradzic cos , jesli masz wypryski to jest taki srodek w takich malych puszeczkach jak koncentrat pomidorowy :wink: ten srodek wrzera sie w rdze i nie ma mogy o kontynuacji rdzy , przetestowalem i sprawdzialem , nawet jak mialem wyprysk na chromie i mi rdzewial to wyczyscilem z rdzy nalozylem pendzelkiem i na drugi dzien juz mogla woda sie lac na to i nic zrobila sie delikatnie zolta plamka i nic do dzis nie wyszlo nazwe srodka podam jak cie interesuje bo mam puszeczke w garazu

czekamy na nazwe bo bardzo ciekawy produkt

znalazlem goscia ktory tym handluje na aukcje24.pl
To ten sam co byl na allegro
to sa do niego namiary:

tel. 0 509 744 319
e-mail : tc4@interia.pl

to link do aukcji:
http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=20158722&ListingType=0&ListingSort=1&PageNum=1&Catg=13567

temat odswiezam bo jestem zainteresowany :sunglasses: