Zna ktoś to sześć? Niebieska na WB

Kolega szuka szóstki i pytał czy wiem czyja to, a ja nie kojarze :face_with_rolling_eyes:

Widziałem jakiś rok temu na Bemowie … tylko tyle

Właścicielem auta jest użytkownik naszego forum o nicu schway