znowu spontan?

kto dizs pod wieczor u szturca bedzie dawal/odbieral furke :)?
bo wiem, ze 3 osoby poki co :slightly_smiling_face:

Nic nie wiem…
Czyja jest e23 z rejestracją zaczynającą się na L :question:

nie wiem, obcego człowieka z ogłoszenia i polecenia się zjawił :sunglasses: