kto dizs pod wieczor u szturca bedzie dawal/odbieral furke :)?
bo wiem, ze 3 osoby poki co ![]()
Nic nie wiem…
Czyja jest e23 z rejestracją zaczynającą się na L ![]()
nie wiem, obcego człowieka z ogłoszenia i polecenia się zjawił ![]()
kto dizs pod wieczor u szturca bedzie dawal/odbieral furke :)?
bo wiem, ze 3 osoby poki co ![]()
Nic nie wiem…
Czyja jest e23 z rejestracją zaczynającą się na L ![]()
nie wiem, obcego człowieka z ogłoszenia i polecenia się zjawił ![]()