Witam wszystkich serdecznie, uchwalono, że spotykamy się jak co roku, ostatni raz w tym roku, przed Świątecznie i w ogóle z okazji nowego roku, którego jeszcze nie ma
W Lotosie ( ) każden krawat wie gdzie to, dla dalszych: róg Sobieskiego i Chełmskiej… najbliższa sobota (17.XII.2005r.) godzina 18 Lotos czynny jest tylko do 22.00 dlatego wczesna pora Miejsce dobre i tanie, na jedzenie i chlanie
Chętnych proszę o dopisywanie swojego uczestnictwa kwestia poszerzenia rezerwacji stolikowej
bylo milo (choc dla niektorych krotko i jak zwykle owocnie - bedzie do pogadania mysle na pierwszym zlocie wiosennym. Koniec i bomba, kto nie byl ten traba
Ta, nieopatrznie zgodziłem sie na malutkie, ktuciutkie (dosłownie chwilka) zakupy świąteczne… :oops:. Zgadzałem się na tęn momęcik o 1100 i już o 2130 byłem w domu