2 sztuki

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47614873

To tylko 40 km od Koszalina.

hmm ciekawe - a my nic nie wiemy - skandal - trza jechac oblukac temat :sunglasses:

I jak oblukany temat ?

sam ciekaw jestem :bulb:

ee yyy mieliśmy jechac w sobote z kornagą ale żonki się zbuntowały :flushed: - jak tylko damy rade to pojedziemy :sunglasses:

taaa, jak sieznowu nie zbuntują - Panowie - są rzeczy ważne i wązniejsze, a ktoś je sprzątnie sprzed nosa…

No i małe sprawozdanko :wink:

Byliście czy nie :question:

Chłopaki juz zakupu pewnie dokanali i nie chcą sie pochwalic :wink:

Byliśmy wczoraj i oglądaliśmy. Zdięcia wrzuci Marek. Ogólnie… nic ciekawego.

znaczy nie za tą monetę czy w ogóle :question:

Jak dla mnie najcenniejsze z tych dwóch e24 to byłby przepływomierz 018 i zderzak przedni reszta to kupa złomu.

czyli nie za tą monete, a może w tej młodszej była jasna skóra w recaro, to by mnie ucieszyło :wink:

no to cóż - byliśmy-zobaczyliśmy-pojechaliśmy- generalnie ta 84 rok jest bez kwitów (są od e12 518 :lol:) ale wg mnie auto do zrobienia - jest troche szpachlu - ale auto jest proste - nie wiem jak spód - ale po za kwitami - nie ma tragedii - wg mnie ma ładne wnętrze (brak tylko przednich foteli - podobno były założone fotele recaro od golfa 4).
Zaś jak zobaczylismy tą 630CS 76 - no to załamka na maxa - auto stoi na boku i jak to powiedział właściciel - chłopaki uczyli się na niej spawac :frowning: - cóz ale po za tym auto kpl, silnik gaźnikowy, buda karman, ale czy da się to jeszcze uratowac :face_with_rolling_eyes: po tych pseudoblacharzach to nie wiem.
Zdjęcia zaraz zapodam :sunglasses:

Czyli w sumie EXTRA OKAZJA :wink: — to czekamy na foty.

galeria 630CS 1976 : http://img54.imageshack.us/gal.php?c=a61b33ac1081c68730bda61df6061243&g=7615ca.jpg&cols=4
galeria 635CSi/A 1984: http://img54.imageshack.us/gal.php?c=b3565d0ab0915d9920245931a1465bcb&g=8419vj.jpg&cols=4
:sunglasses:

W sumie w cenie jednej, to jak to nie może być SUPER OKAZJA :laughing: A że brakuje siedzeń, czy innych rzeczy, kto by na to patrzył. :wink:

Drobiazgi - może ktoś niezauważy :wink: