To tylko 40 km od Koszalina.
hmm ciekawe - a my nic nie wiemy - skandal - trza jechac oblukac temat ![]()
I jak oblukany temat ?
sam ciekaw jestem ![]()
ee yyy mieliśmy jechac w sobote z kornagą ale żonki się zbuntowały
- jak tylko damy rade to pojedziemy ![]()
taaa, jak sieznowu nie zbuntują - Panowie - są rzeczy ważne i wązniejsze, a ktoś je sprzątnie sprzed nosa…
No i małe sprawozdanko ![]()
Byliście czy nie ![]()
Chłopaki juz zakupu pewnie dokanali i nie chcą sie pochwalic ![]()
Byliśmy wczoraj i oglądaliśmy. Zdięcia wrzuci Marek. Ogólnie… nic ciekawego.
znaczy nie za tą monetę czy w ogóle ![]()
Jak dla mnie najcenniejsze z tych dwóch e24 to byłby przepływomierz 018 i zderzak przedni reszta to kupa złomu.
czyli nie za tą monete, a może w tej młodszej była jasna skóra w recaro, to by mnie ucieszyło ![]()
no to cóż - byliśmy-zobaczyliśmy-pojechaliśmy- generalnie ta 84 rok jest bez kwitów (są od e12 518 :lol:) ale wg mnie auto do zrobienia - jest troche szpachlu - ale auto jest proste - nie wiem jak spód - ale po za kwitami - nie ma tragedii - wg mnie ma ładne wnętrze (brak tylko przednich foteli - podobno były założone fotele recaro od golfa 4).
Zaś jak zobaczylismy tą 630CS 76 - no to załamka na maxa - auto stoi na boku i jak to powiedział właściciel - chłopaki uczyli się na niej spawac
- cóz ale po za tym auto kpl, silnik gaźnikowy, buda karman, ale czy da się to jeszcze uratowac
po tych pseudoblacharzach to nie wiem.
Zdjęcia zaraz zapodam ![]()
Czyli w sumie EXTRA OKAZJA
— to czekamy na foty.
galeria 630CS 1976 : http://img54.imageshack.us/gal.php?c=a61b33ac1081c68730bda61df6061243&g=7615ca.jpg&cols=4
galeria 635CSi/A 1984: http://img54.imageshack.us/gal.php?c=b3565d0ab0915d9920245931a1465bcb&g=8419vj.jpg&cols=4
![]()
W sumie w cenie jednej, to jak to nie może być SUPER OKAZJA
A że brakuje siedzeń, czy innych rzeczy, kto by na to patrzył. ![]()
Drobiazgi - może ktoś niezauważy ![]()