22 lipca Wielkie Grilowanie

Wszystkich miłosników i posiadaczy dużych rekinów którzy nie zapowiedzieli uczestnictwa w zlocie zapraszamy do przyjazdu w sobotę na wielkie grilowanie.

Wpisowe 3/4 wody ognistej :wink: i parę pln’ów na grila…

Ps: przyjechać można; hulajnogą, rowerem, pociagiem, autobusem, stopem, samolotem w ogóle czym kolwiek…

może mi się uda. Wszystko zależy czy dam radę pożyczyć kasę :grinning:

A gdzie to grillowanie?

:laughing: :laughing: :laughing:

Jak to gdzie?!?!?!?! na zlocie oczywiscie.

O w mordę… ale dałem dupska!!
Cały czas wydawało mi się, że zlot jest 28-30 lipiec!!!
Tak też sobie z praca poukładałem…

Ojojoj… :frowning:

:question: :face_with_rolling_eyes: :wink: :confused: :astonished: :question:

chlopak jest mocny :laughing:

:face_with_rolling_eyes: :laughing:

i to bardzo :laughing:

Jak zawsze :laughing:

też nie jestem zdziwiony :laughing:
Tommy, bo sobie pomyślimy, że jest jaki inny zlot wiadomej marki :sunglasses:

Tommy niedługo dostanie tutył - Największy Gapiszon e24 :wink:

Nie no chłopaki na serio popieprzyły mi się terminy… :frowning:
Nie wiem w takim razie czy dojadę… :angry:

Ta marka już sprzedana - teraz mam 2 sztuki BMW.

Jak widać nie ma to zupełnie na nic wpływu :laughing: :laughing: :laughing:

Oj tam, na sam weekend jakos sie wyrwiesz, nie masz znowu az tak daleko.

Chłopaki nie płaczą :open_mouth:
Dasz radę

Zrobię co w mojej mocy ale jesli to dam rade dopiero w niedzielę dojechać a w poniedziałek będę musiał gonić spowrotem…

Kurwa ale jestem na siebie zły… :smiling_imp:

Dla zainteresowanych, żeby nie błądzić; w Bełachatowie kierować się na Kamnieńsk później na Rogowiec i w m. Rzęsawa na pierwszym skrzyżowaniu w prawo, 500m i już.