Wszystkich miłosników i posiadaczy dużych rekinów którzy nie zapowiedzieli uczestnictwa w zlocie zapraszamy do przyjazdu w sobotę na wielkie grilowanie.
Wpisowe 3/4 wody ognistej i parę pln’ów na grila…
Ps: przyjechać można; hulajnogą, rowerem, pociagiem, autobusem, stopem, samolotem w ogóle czym kolwiek…
Dla zainteresowanych, żeby nie błądzić; w Bełachatowie kierować się na Kamnieńsk później na Rogowiec i w m. Rzęsawa na pierwszym skrzyżowaniu w prawo, 500m i już.