3miasto

przeprowadziłem się do gdańska jak ktoś ma ochotę na browca to zapraszam.

ja mam ochotę

a miałeś mieszkać w Poznaniu. Co ty tak skaczesz z kwiatka na kwiatek :wink:

Ja w 3M czesto bywam, ale w tym roku to 6 raczej juz nie:) Na jakiej dzilnicy? Nr mam to wiadomo MEMORY 5

nagła zmiana planów, posiedzę tu może z rok a potem to zobaczymy. jest też plus tu maja lepszy stan dróg niż w szczecinie i poznaniu no i obwodnica daje sporo frajdy. hi hi

sieka! jutro 20 kwietnia sie widzimy w gdyni! dobry dzien na bujanke :slightly_smiling_face:
666!!!

buchacha, wreszcie będzie coś się działo i czyste wiosenne powietrze zastąpi dym palonych opon :smiling_imp:

siemka

jakie plany ma 3miasto na długi weekend, chetnie sie dołącze.

generalnie to majówka w toruniu