przeprowadziłem się do gdańska jak ktoś ma ochotę na browca to zapraszam.
ja mam ochotę
a miałeś mieszkać w Poznaniu. Co ty tak skaczesz z kwiatka na kwiatek ![]()
Ja w 3M czesto bywam, ale w tym roku to 6 raczej juz nie:) Na jakiej dzilnicy? Nr mam to wiadomo MEMORY 5
nagła zmiana planów, posiedzę tu może z rok a potem to zobaczymy. jest też plus tu maja lepszy stan dróg niż w szczecinie i poznaniu no i obwodnica daje sporo frajdy. hi hi
sieka! jutro 20 kwietnia sie widzimy w gdyni! dobry dzien na bujanke ![]()
666!!!
buchacha, wreszcie będzie coś się działo i czyste wiosenne powietrze zastąpi dym palonych opon ![]()
siemka
jakie plany ma 3miasto na długi weekend, chetnie sie dołącze.
generalnie to majówka w toruniu