ja zostałem zakwalifikowany
http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/news/058
tak ale tutaj jest napisane, że tylko Lodzianie ![]()
pogoda była genialna
, krótki filmik
Prawie wszyscy z parasolami przeciwsłonecznymi ![]()
Macias, ale wstyd żeby dostać w dupe od kompktu ![]()
w tym “kompktu” jest V8 4,0 ![]()
co za bezguscie ![]()
Mnie najbardziej podobała się ta E trzydziecha ,co to nią koleś poszedł do odcinki
.
kurde strasznie duzo mocy wszyscy mieliscie - problemy z trakcja, dym spod kol, niezle..
a nie… to deszcz…
![]()
fajny ten compact z v8, ciekawe jak sie tym na codzien jezdzi, chyba niezle zaklocone rozlozenie mas
pewnie jak pada deszcz koleś ładuje płyty chodnikowe do bagażnika i na tylne siedzenia ![]()
to też V8 ![]()
ciekawe że czas który miałeś jest identyczny z czasem w tym zestawieniu:
http://www.albeedigital.com/supercoupe/articles/0-60times.html
z tym na mokrym nie
ale z czasem, który osiągnąłem w koszalinie dwa lata temu: 15.99 jest identyczny. strona podaje 16.0 ![]()