400 m w Łodzi

ja zostałem zakwalifikowany :smiling_imp: http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/news/058

tak ale tutaj jest napisane, że tylko Lodzianie :wink:

pogoda była genialna :face_with_rolling_eyes: , krótki filmik

Prawie wszyscy z parasolami przeciwsłonecznymi :grin:

Macias, ale wstyd żeby dostać w dupe od kompktu :wink:

w tym “kompktu” jest V8 4,0 :v:

co za bezguscie :slightly_smiling_face:

Mnie najbardziej podobała się ta E trzydziecha ,co to nią koleś poszedł do odcinki :v: .

kurde strasznie duzo mocy wszyscy mieliscie - problemy z trakcja, dym spod kol, niezle..

a nie… to deszcz…

:grinning:

fajny ten compact z v8, ciekawe jak sie tym na codzien jezdzi, chyba niezle zaklocone rozlozenie mas

pewnie jak pada deszcz koleś ładuje płyty chodnikowe do bagażnika i na tylne siedzenia :grinning:

to też V8 :sunglasses:

ciekawe że czas który miałeś jest identyczny z czasem w tym zestawieniu:

http://www.albeedigital.com/supercoupe/articles/0-60times.html

z tym na mokrym nie :arrow_right: ale z czasem, który osiągnąłem w koszalinie dwa lata temu: 15.99 jest identyczny. strona podaje 16.0 :sunglasses: