628 CSi

Moja skromna szósteczka.. jestem w jej posiadaniu od około 3tyd i jestem zadowolony (jeszcze nie miałem okazji przerejestrować)… Może autko nie jest jakieś na wypasie ale dlamnie piękne :slightly_smiling_face:

mysle ze takie bardzo klasyczne szesc znajdzie sobie tutaj wielu zwolennikow.gratuluje zakupu :piwko:

Fajna

:piwko: :piwko: :piwko:

Hmmm… O ile mnie pamięć nie myli to ona stała w Szczecinie w komisie (?)

Fajna :slightly_smiling_face:

taaa to znaczy nie w komisie…było to osobiste afto właściciela…

a mam jeszcze taką prozbe jakby mógł ktoś rozszyfrować mi vin’a był bym bardzo wdzięczny :slightly_smiling_face:

WBAEA8102D8160384

Jak by nie patrzec 628 rzadki model, przez co chociazby osiagnal najwieksza dynamike wzrostu cen przez ostatni rok jesli wiezyc Oldtimer Praxis :exclamation:

Moim zdaniem jeden z fajniejszych kolorów. Do tego brak plastiku na zderzakach i spojlera na tylnej klapie…
Mi się bardzo podoba.

Mogłeś tylko dopłacić, żeby sprzedawca sobie te kości zabrał. Mam nadzieję, że nie są trwale związane z podsufitką, albo lusterkiem :wink:

taaak … auto ładne … tylko dlaczego ma zderzak tylny od CS-a ?? :sunglasses:

Co do kostek to nienależały do sprzedawcy tylko do mnie :grinning: … i chyba są trwale związane z lusterkiem bo dostałem je od mojej kobiety ;p to muszą tero tam wisieć :stuck_out_tongue:

a co do zderzaka tylniego to chyba został przerobiony bo był zabardzo pożarty już bo mam zdjęcia autka w jakim stanie zostało sprowadzone do polski i chyba ktoś włożył troszke pieniążków aby wyglądało tak jak wygląda teraz… mi zmiana się podoba…a wam?? ;p